30 کفش کوهنوردی برتر برای ورزشکاران + خرید اینترنتی – لیست بیست

در حالی که کفشهای کوهنوردی به مرور زمان بد بو میشوند، شما میخواهید به درستی از آنها مراقبت کنید تا از این امر جلوگیری کنید. آنها از فشار و ضربه به پاهای شما جلوگیری می کنند. دقت کنید که کفش کوهنوردی ضامن سلامتی پاهای شما در کوه است. یک کفش کوهنوردی خوب قادر است وزن زیادی را تحمل کند. کفش کوهنوردی یکی از مهمترین لوازم کوهنوردی است که انتخاب صحیح آن اهمیت بسیار زیادی دارد. پوشيدن آن كمي وقت گير است. این نکته را در نظر داشته باشید که هر کفش برای یک نوع کوهنوردی مناسب است برای مثال کفش هایی که برای کوهنوردی در فصل زمستان مورد استفاده قرار می گیرد به گونه ای طراحی می شوند که سرما به داخل آن نفوذ نکند اما کفش هایی که برای کوهنوردی در فصل تابستان استفاده می شوند کاملاً متفاوت هستند زیرا شرکت سازنده از متریالی در ساخت آن ها استفاده می کند که هوا به راحتی در آن جریان پیدا کند.

کفش کوهنوردی قارتال مدل سهند آبی با هدف تولید کفشی مناسب برای سایر فصول سال بغیر از زمستان طراحی شده است و می توان این محصول را برای کوهنوردی در فصول بهار، تابستان و پاییز استفاده نمود. شرکت هومتو فعال در عرضه کفش سازی اقدام به تولید کفش هایی با سایز بزرگ تر می کند محصولات این شرکت چند سالی است که در بازار وحود دارد و مورد توجه عده زیادی قرار گرفته است و خوشبختانه کفش هایی با سایز 46، 47 و سایز 48 هم تولید کرده و در فروشگاه ها عرضه می کند. همچنین میتواند بخش زیادی از وزن سنگین وسایل شما را تحمل کند. اگر پاشنهی کفش بیش از اندازه برای پای شما بزرگ باشد، میتواند علت اصلی به وجود آمدن تاول باشد. فروشگاه های عرضه کننده تجهیزات کوهنوردی و نمایندگی هومتو، پخش کننده اصلی این کفش ها هستند که در اکثر شهرهای کشور وجود دارد یکی از بهترین و باصرفه ترین روش خرید این کفش، خرید اینترنتی از فروشگاه اینترنتی صفرشاپ می باشد.

اگر قصد دارید به تازگی کوهنوردی را شروع کنید و در آینده حرفه ای شوید، و یا حتی کوهنوردی را به صورت حرفه ای دنبال می کنید، حتما می دانید داشتن یک کفش راحت، مناسب و سبک یکی از ضروریات این رشته مرفه است، با این کار بدون شک کوهنوردی به یک خاطره جذاب برای شما تبدیل خواهد شد. اگر قصد کوهنوردی در مناطق سردسیر و فصلهای سرد سال را دارید، بهتر است به دنبال کفش کوهنوردی زمستانی با قابلیت حفظ گرما را بروید. جورابهای کوهنوردی ضخیم که باعث عرق کردن پا میشوند، گرما و رطوبت ایجاد کرده و باعث ناراحتی میشوند، بنابراین توصیه میشود از جورابی نسبتاً نازک که تنها بین پا و کفش قرار میگیرد، استفاده کنید.

همیشه کفشهای خود را در بین کوه پیماییها در بیاورید تا کفش و کف پایتان به درستی خشک شوند. بر اساس نوع استفاده از این ابزار و با توجه به آنچه که در بین کوهنوردان و کوهپیماها رایج است، این شکل از دسته بندی را می توان ارایه داد. اصطلاح Gore-tex نوعی تکنولوژی پیشرفتهای است که از آن در تولید پارچههای ضدآب استفاده میشود. اما به طور کلی میتوان گفت، انتخاب میان بوت و کفش کوهنوردی به ترجیحات شخصی و نیز محیطی که در آن به کوهپیمایی خواهید پرداخت بستگی دارد. چنانچه قصد خرید این محصول را دارید، میتوانید با مقایسه مدلهای متنوع موجود در فروشگاه اینترنتی ایسام، بهترین گزینه را انتخاب کنید. در صورتی که قصد کوهنوردی یا طبیعتگردی داشته باشید، تهیهی یک کفش مناسب برای شما ضروری است.