کفش کوهنوردی قارتال

کفش کوهنوردی سهند مدل جام دارای رویه نبوک بوده و وزنی معادل با ۷۰۰ گرم (سایز ۴۲) دارد. سوال: آیا ساوالان نسبت به سهند مقاومت بیشتری در مقابل نفوذ آب دارد و یا گرم تر است؟ در حالیکه مدل ساوالان برای کوهنوردی در مسیرهای شیب دار و فصل زمستان تولید شده است. نتیجه این تلاشهای پیدرپی تولید نخستین کفش سنگنوردی با نام آرین در سال ۱۳۸۱ بود. مهم ترین ماده در تولید زیره کفش به صورت سنتزی است. جزئیات بیشتر کفش مناسب کوهنوردی و پیاده روی D7mai به چه صورت است؟ در لیست زیر بهترین کفش های کوهنوردی ایرانی و غیر برند ارزان اما با کیفیت به شما معرفی می کنیم که گارانتی اصالت کالا دارد و در صورت عدم رضایت آن را مرجوع کنید.

نوآوری های تکنولوژیکی در کیفیت کفش کوهنوردی بسیار تاثیر گذار بوده ، امروزه می توانید کفش هایی با کارایی بالا و وزن کمتری پیدا کنید تا به راحتی در هر قدمی که در طی مسیر برمی دارید به راحتی پای خود را بلند کنید! انتخاب درست و استفاده به جا از آن میتواند بسیار بر سلامتی پاهای شما تاثیر بگذارد. در این مقاله چهار نکته برای انتخاب کفش های مناسب کوهنوردی به طوری که پاهای شما راحت بمانند را بیان میکنیم. در این مقاله از یوتراوز به پنج نکته اشاره میکنیم که به شما در انتخاب کفش مناسب کوهنوردی و طبیعتگردی کمک میکند. کفشهای طبیعتگردی برای پیادهروی روزانه در کوهپایهها بسیار مناسب هستند، اگرچه بسیاری از کوله به دوشهایی که راه دوری در پیش دارند نیز، از این نوع کفش استفاده میکنند. در این مقاله قصد داریم تا به شما کمک کنیم کفش مناسب این ورزش را از روی ویژگی های آن بشناسید و بتوانید در انتخاب کفش مناسب کوهنوردی و طبیعتگردی با هوشمندی عمل کنید و بهترین گزینه را متناسب با فعالیت خود تهیه کنید.

برخی از افراد فکر میکنند همین که وارد فروشگاهی بشوند و گرانترین لوازم کوهنوردی را تهیه کنند کافی است و احتمالاً با این لوازم دیگر هیچ اتفاقی برایشان نمیافتد، حتی بهمن هم بر سرشان بریزد چون لوازم گرانی خریدهاند سالم میمانند. هر لحظه ممکن است اتفاقی ناخوشایدند یک کوهنورد را چنان گرفتار کند که جانش به خطر بیفتد و اگر خوششانس باشد نیروهای امدادی به دادش برسند. يک جفت كفش مناسب امكان اجرای تكنيك های ظريف و حركات متناسب را فراهم اورده و همزمان سلامت پا و بدن كوهنورد را نيز تضمين می كند. بندها تا نزدیکی پنجه ی پا ادامه داشته باشد. بعد از آن باید جاده میگون را به سمت شمشک در پیش بگیرید، تا از آنجا بعد از ۵ کیلومتر دیگر به هملون برسید. میتوان طبیعت را از بالا و در اوج دید. اما با رعایت تمامی نکات ایمنی میتوان از صعود بر فراز کوه لذت برد.

رسیدن بر فراز کوه، خستگی یک کوهپیمایی سخت را از تن به در میکند. اگر همه چیز آماده باشد خاطرهای خاص از یک کوهنوردی عالی بر جای خواهد ماند. باید برای همه اتفاقات طبیعی آماده بود. آماده اید که یک جفت کفش جدید بخرید؟ شامل کفش هاي که وزن سبکی است، دارای ساقبلند (14 تا 19 سانتیمتر) است، تا مچ پا را محکم نگه داشته و خوب محافظت کند. درمقایسه با دسته قبل، محافظت بیشتری از پا به عمل می آورند. جورابهای کوهنوردی ضخیم که باعث عرق کردن پا میشوند، گرما و رطوبت ایجاد کرده و باعث ناراحتی میشوند، بنابراین توصیه میشود از جورابی نسبتاً نازک که تنها بین پا و کفش قرار میگیرد، استفاده کنید.