کفش کوهنوردی قارتال مدل سهند آبی کفش کوهنوردی قارتال مدل سهند آبی

کفش باید با کمک این ویژگی، هوا را به درون و بیرون خود هدایت کند. بعد از شستن به کمک اسپری ضد آب و کرم های محافظت کننده مراحل محافظت از کفش را ادامه میهیم. از طرفی دیگر، به دلیل خطرناک بودن محیطی که در آن به راهپیمایی میپردازیم، این کفش باید سخت، متراکم و مستحکم باشد تا محافظت کافی از پا را فراهم سازد. این نوع کفشها به کفشهای سه فصل نیز معروفند. همه ورزش ها دارای تجهیزات مخصوص به خود هستند و کوهنوردی نیز از این قاعده مستثنی نیست و شما برای این ورزش باید از تجهیزات مخصوص استفاده کنید تا بتوانید به راحتی مسیر های مختلف را بالا و پایین کنید و به عضلات و اندام های بدنتان نیز آسیبی وارد نشود. کفش هیمالیا نوردی مخصوص افرادی میباشد که به صورت حرفهای میخواهند اقدام به صعود قلل مرتفع دنیا مانند اورست، کی ۲ و …

لاوان یکی از برندهای معروفی ایرانی در زمینه تولید کفشهای کوهنوردی و سنگ نوردی است که از دستگاههای پیشرفته و تکنولوژی روز دنیا استفاده میکند. متخصصان برند کوهسار سعی کردند که با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و دستگاههای پیشرفته کفشهای کوهنوردی قابل قبول و با کیفیتی را ارائه دهند. نمونههایی به نام کفش کوهنوردی دماوند در مدلهای متنوع، کفش کوهنوردی ساوالان، سهند و دنا، کفشها کوهنوردی الوند، هرم، جام، دند و میشو نمونههایی از کفش کوهنوردی برند کوهسار میباشند که در سایت این شرکت قابل مشاهده است. شما میتوانید در سایت رسمی این شرکت از مدلهای متنوع کفشهای کوهنوردی لاوان دیدن کنید.

لاوان تنها دارنده گواهینامه ساخت کفشهای کوهنوردی، کوهپیمایی و سنگنوردی از ویبرام (Vibram) ایتالیا در ایران است. نتیجه این تلاشهای پیدرپی تولید نخستین کفش سنگنوردی با نام آرین در سال ۱۳۸۱ بود. موارد گفته شده فوق برای کفش های کوهپیمایی و کوهنوردی و یخنوردی بیان شد، شرایط در کفش سنگنوردی به صورت زیر است. علاوه بر این بیشتر این کفشها دارای زیر آجدار هستند. زیره کفش: سختی زیر کفش نیز درجه بندی دارد و باید متناسب با نوع کوهنوردی انتخاب شود. برند کوهسار با همکاری و بهره گیری از دانش فنی متخصصین شرکتهای ایتالیایی، چینی و ترکیهای و با استفاده از مرغوب ترین و استانداردترین مواد اولیه و ساخت مایههای داخلی و خارجی و نیز تولید و استفاده از چرم واترپروف جهت تولید کفشهای مقاوم در برابر آب برای اولین بار در ایران شروع به کار کرده و همچنین به واسطه کنترل دقیق کیفی در هر مرحله از تولید توانسته توان کیفی خود را به سطح مطلوب و قابل رقابت با نمونههای مشابه خارجی برساند.

این کفش ها که اصطلاحاً کتانی سنگ نیز نامیده می شوند با شکل خاص و مواد خاصی تولید می شود. این کفش ها برای شرایط بسیار سرد و صعود برف و یخ ساخته شده اند. مراقب سنگ ها باشید. برای صخره نوردی، دیواره نوردی و سنگ نوردی داخل سالن کاربرد دارد. نوع استفاده: در ابتدا باید به این نکته توجه کنید که این کفش کوهنوردی را برای چه فصلی نیاز دارید، کوهنوردی در تابستان یا زمستان، در کوههای سنگی یا یخی. میزان نفوذ هوا در کفش: اگر از کفشهای سه فصل استفاده میکنید؛ این کفشها قابلیت نفوذ هوا به درون کفش را در خود جای دادهاند تا در روزهای گرم مانع از تعرق پا شوند. کثیف بودن کفشها میتواند باعث استهلاک و از بین رفتن بیشتر آنها بشود. • به علّت سنگین و حجیم بودن این کفش ها در هنگام حرکت روی شیب های کم و مخصوصاً سراشیبی ها بندپوش داخلی را باز یا شل ببندید تا راحت تر حرکت کنید و در برنامه های فنی و استفاده از کرامپون بندها را محکمتر ببندید تا پای شما در کفش بازی نکند.