کفش کوهنوردی سه فصل

انتخاب کفشهای مناسب کوهنوردی و طبیعتگردی حرفهای همیشه آسان نیست. شما یک انتخاب گیجکننده دارید، از کفشهای پیادهروی فوقالعاده سبک تا کفشهای کوهنوردی حرفهای. این نوع از چکمههای کوهنوردی برای برنامههای حرفهای و فوق سنگین در ارتفاعات پوشیده از برف طراحی شدهاند و معمولا از یک پوشش رویی فایبرگلاس و دو یا یک پوش زیرین تشکیل میشوند. یک پیادهروی سنگین در طبیعت و کوهپیمایی در هر مرحله هیجانانگیزتر میشود. اگر به دنبال خرید کفش هستید که در عین راحتی و بهره گیری از کفی مرغوب مقاومت بالایی برای انواع برنامه های کوهنوردی داشته باشد این برند مناسب شماست این مدل کفش پرای کوهپیمایی و حرکت در دامنه ها و طبیعت گردی طراحی شده است همچنین برای استفاده شهری هم مناسب است. چرم دوشاخه: اغلب با چرم نیمه مصنوعی ساخته می شود، این مواد تنفس خوبی را برای پای شما به وجود میآورند.جرم دوشاخه به اندازه چرم تمام مقاوم در برابر آب نیست.

این ماده که اغلب با مصنوعات نیمه چرمی ساخته میشود، بسیار قابل تنفس و استفاده از آن راحت است. زیره های سخت دوام را افزایش میدهند اما اگر از مسیر میروید که بسیار سنگلاخی است، کمکم نرم و نرمتر میشوند. موضوع دیگر که بسیار هم اهمیت دارد به زیره کفش مربوط میشود که بهتر است از جنس پلی اورتان با آجهای مناسب باشد. این نکته را هم در نظر داشته باشید که یک رویه کفش کوهنوردی در عین قابل ارتجاع بودن باید استحکام خوبی هم داشته باشد و در مقابل سرما و گرما مقاوم باشد، در انتها هم بهتر است به این نکته اشاره کنیم که روی کفش باید تا روی قوزک های پا را بپوشاند. همچنین از پاهای شما در برابر خطرات احتمالی چون سرمازدگی، پیچ خوردن قوزک پا، سر خوردن و تماس با اشیا برنده محافظت می کند.

تا در اسرع وقت بهترین راهنمایی رو در اختیار شما بذاریم و چند گزینه ی خوب رو به شما پیشنهاد بدیم. بنابراین برای داشتن تاول یا راحتی وقت کافی بگذارید تا بتوانید بهترین و متناسبترین کفش را انتخاب کنید. طراحی زیبا، منحصر به فرد و جنس مقاوم این کفش ها در مقابل قیمت مناسب باعث شده تا این کفش ها جزو پرفروش ترین کفش های موجود در بازار باشد.هامتو شرکتی است که کفش های نظامی , شکار , ماهیگیری و کوهنوردی تولید می کند . طراحی زیبا، منحصر به فرد و جنس مقاوم این کفش ها باعث شده تا این کفش ها جزو پرفروش ترین کفش های موجود در بازار باشد.هامتو شرکتی است که کفش های شکار , ماهیگیری و کوهنوردی تولید می کند . شما باید در هنگام خرید حتما کفش را پا بزنید تا مطمئن شوید که در آن راحت هستید و کفش شما تمام معیارهای مناسب برای یک پیادهروی خوب را دارد.

معمولا ضد آب هستند و باید دقت شود که این کفش مناسب برنامههای یک روزه نیست. موارد بعدی به ضد آب بودن و ضد سایش بودن کفش برمیگردد تا پای شما را از نفوذ آب در امان نگه دارد. طراحی زیبا، منحصر به فرد و جنس مقاوم این کفش ها در مقابل قیمت مناسب باعث شده تا این کفش ها جزو پرفروش ترین کفش های موجود در بازار باشد. دانش و کیفیت ساخت سنتی با ترکیب مداوم پیشرفتهترین فناوریهای روز دنیا همراه با طرحها و مواد تشکیل دهنده مناسب ترکیب شدند تا نتیجه آن چیزی جز کفش کوهنوردی بستارد نباشد! این وسیله اهمیت اساسی در کیفیت فعالیتهای ورزشی دارد. تا حالا پیش آمده در حین کوهنوردی پایتان لیز بخورد؟ رویه این کفش از جنس چرم بوده و همچنین زیره این کفش Vibram میباشد که برای جلوگیری از لیز خوردن بسیار مناسب است. مسئله بعدی این است که کفش خریداری شده ضد تعریق بوده و باعث ایجاد خستگی در پا نیز نشود.