کفش های بوت، پوتین و چکمه چه تفاوت هایی با هم دارند؟

استفاده از پوتین هایی با قد متوسط مورد پسندتر از پوتین هایی هستند که ارتفاع آنها به بالای زانو می رسد. پاشنه ای کوتاه و ساقی که ارتفاع آن به بالای مچ پا می رسد از ویژگی های بوت بایکر به شمار می روند. در عوض برای قسمت های روی پا و کنارها و پشت قوزک پا تا بالای ساق پا که به خصوص در مورد نیم بوت های مردانه، بیشتر از سایر قسمت ها در معرض خم شدن هستند، از چرم نرم تر مات از نوع شلانگ با طرح ریز استفاده شده است تا اثر این خمیدگی کمتر به چشم بیاید. برای قسمت های روی پنجه و پشت پاشنه که عملا امکان خم شدگی و شکستگی ندارند از چرم مات با طرح شلانگ ساده استفاده شده است، این طرح از چرم اصطلاحا واکس خوری بسیار خوبی دارد. در این نوع دوخت، امکان جدا شدن هر یک از این سه قسمت از هم از بین می رود و کفش در صورت استفاده و نگه داری مناسب، می تواند برای سالهای متمادی، حالت و زیبایی خود را حفظ کند.

در صورت نیاز به اندازه گیری دقیق سایز مناسب، می توانید از آموزش ارایه شده در این صفحه استفاده کنید. مدل پوتین مجلسی و تمام چرم آلپ، به صورت تمام سفارشی، تولید می شود، در صورت موجود بودن سایز مورد نظر، پس از سفارش در اولین روز کاری ارسال خواهد شد و در صورت موجود نبودن، برای دوخت و آماده سازی به کارگاه صنایع چرم سی سی ارجاع داده خواهد شد. برای مثال از مهمانی های مجلسی از کفش پاشنه بلند استفاده فراوانی میشود. اطلاعات درجشده در مورد فروشگاه کفش پوتین مشهد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان میباشد.

نکته دیگری که در مورد پوتین مردانه تمام چرم آلپ باید اشاره شود، استفاده از روش دوخت سنتی تبریز، یا همان دوخت کف بخیه در این مدل است. برای اطلاعات بیشتر در این مورد می توانید با صنایع چرم سی سی تماس بگیرید. مزیت استفاده از بوت چلسی این است که با استایل های رسمی و کلاسیک ست می شود و شما می توانید آن را با شلوارهای جین، کتان و حتی شلوارهای پارچه ای بپوشید. طراحی و جنس بوت کار به گونه ای است که می توانید با خیال راحت و با اطمینان آن را بپوشید و از دوام آن مطمئن باشید. شما می توانید از بوت های چرمی ساق بلند در مجالس و قرار های رسمی برای قرار های دوستانه استفاده کنید. در ادامه جدیدترین مدلهای چکمه یا همان پوتین زنانه و دخترانه که برای کریسمس ۲۰۲۱ پیشنهاد می شوند را مشاهده می کنید. در ادامه مطلب به انواع بوت مردانه و زنانه و سپس به انواع پوتین و چکمه مردانه و زنانه می پردازیم.

مدل هایی مانند بنتلی، شکسپیر و مکس، از جمله پوتین های تمام چرم با کیفیت عالی سی سی هستند و همانطور که انتظار می رفت، سی سی، امسال هم مدل خاص دیگری با نام پوتین مردانه مدل آلپ را به کالکشن پوتین های مردانه خود اضافه کرده است. به جای مدلهای ارزان با کیفیت پایین، سراغ یک بوت چرمی بروید. ایمن گستر با تولید انواع پوتین سربازی طبی، برای افراد در استفادههای مختلف مانند نظامی و طبیعت گردی، به عنوان یک مرکز خرید پوتین سربازی ارزان و مرغوب شناخته شده است. لیست قیمت و خرید انواع کفش کوهنوردی ارزان قیمت ایرانی و خارجی را شما عزیزان میتوانید در این صفحه مشاهده کنید. ولی قبل از خرید پوت اسپرت باید بدانید که اگر قرار است محیط کار و همچنین ساعات طولانی را با این کفش سر کنید، نباید سراغ نمونه های کاملا تخت و بدون پاشنه بروید.