چرا کفشهای کوهنوردی باید متناسب باشند؟

هرگاه با یک کفش جدید به کوه میروید به محض ایجاد سوزش در نقطه ای از پایتان سریعا آنرا با چسب بپوشانید. • هرگاه با یک کفش جدید به کوه میروید به محض ایجاد سوزش در نقطهای از پایتان سریعا آن را با چسب بپوشانید. کفش کوهنوردی ربوآر که به مدل ۲۰۱۴ معروف است، یکی از بهترین کفش کوه های ایرانی است که دارای ویژگیهای منحصربهفردی می باشد.کفش کوه ربوآر مدل ۲۰۱۴، دارای مقاومت و انعطافپذیری بسیار عالی است که این موضوع باعث شده است این محصول از طول عمر بالا و کیفیت بینظیری برخوردار باشد و همچنین زمانی که از آن استفاده میکنید، برای پای شما احساس راحتی بسیار زیادی فراهم کند.برند ربوآر برای تولید این مدل کفش کوهنوردی، از تکنولوژی خاصی استفاده کرده است و برای همین بدون شک استفاده از این محصول در هنگام کوهنوردی، تجربهای منحصر به فرد برای شما به ارمغان می آورد.کفش کوهنوردی مدل ۲۰۱۴ ربوآر دارای طراحی بینظیر است و این طراحی به گونهای صورت گرفته تا خانمها و آقایان، هر دو بتوانند به راحتی از این کفش در عبور از مسیرهای نیمهپست و هموار، دامنه کوهها و…

این کفش ضد آب و باد برای استفاده در هر شرایطی طراحی شده است. این نوع زیره که معمولا با عنوان زیره پلاستیکی شناخته شده است. امیدوارم از این مطلب لذت برده باشید. اگر قصد خرید تهجیزات کوهنوردی از جمله کفش کوهنوردی مناسب را دارید در ادامه ای مطلب باما همراه باشید. پیشنهاد می کنیم حتما موقع خرید کفش یک جفت جوراب ضخیم همراهتان داشته باشید و کفش را در بعد از ظهر یا غروب که پا باد کرده و در بزرگترین اندازه اش است، خریداری کنید. بعد از پوشیدن کفش با پایتان به دیوار ضربه بزنید. 7- هنگام شب خوابی در برنامه زمستانی کفش ها را با روزنامه پر کرده و داخل یک کیسه نایلنی قرار داده و در انتهای کیسه خواب قرار دهبد تا یخ نزند .در غیر اینصورت صبح روز بعد به پا کردن کفشی مانند آهن غیر ممکن است.

هنگام شبخوابی در برنامه زمستانی کفشها را با روزنامه پر کرده و داخل یک کیسه نایلونی قرار داده و در انتهای کیسه خواب قرار دهید تا یخ نزند. از پوشیدن این کفشها در کوهنوردیهایی که برف و یخ ندارد بپرهیزید چون باعث تاول پاهایتان خواهد شد. اصولا از این نوع کفشها با توجه به عوامل مختلفی چون نوع مسیر، میزان استفاده از کفش و … این چکمهها مچ پا را در مقابل سنگهای بیرون زده و موانع مسیر کوهنوردی را ثابت نگهداشته و از آن محافظت میکنند. در قسمت رویی بالایی یک چکمه کوهنوردی برای محافظت و حمایت از پا با یک تنه کاملاً مناسب در نظر گرفته شده است. توزیع فشار را بهبود ببخشید- با استفاده از یک قالب کامل از کف پا، پزشکان میتوانند در تمام طول آن یک شکل کاملاً تعریف آمیزی ایجاد کنند تا بهترین لژ تحمل وزن را داشته باشد. وزن هر لنگهکفش این مدل 650 گرم میباشد.

با این حال، برخی از نکات منفی کفشهای خنثی این است که کفی ضخیمتر حساسیت کمتری دارند. چند مرحله وجود دارد که میتوانید برای اطمینان از تمیز ماندن کفشهای خود انجام دهید. در صورتی که از شرایط جوی و خشک بودن محیط خود اطمینان دارید، توصیه میشود از این ویژگی صرف نظر کنید. نظر بصورت خصوصی ارسال شود نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک میباشد. با این وجود کفشهای فاقد ویژگی ضدآب نیز لزوما، بهترین کفش کوهنوردی از نظر هواخوری محسوب نمیشوند و باید مورد مقایسه و بررسی قرار گیرند. در بازار انواع مختلفی از کفشهای کوهنوردی وجود دارد که بسته به نوع شرایطی که برای صعود پیش بینی می کنید ، سطوح مختلف عایق و حفاظت را ارائه می دهند.