ویژگیهای کفش کوهنوردی • هر آنچه درباره آن نیاز است بدانید • وبلاگ واسط کالا

باید این نکته را یادآور شد که اگر کد تخفیف شما مربوط به اپلیکیشن است، تمام مراحل فوق را در اپلیکیشن دیجی کالا انجام دهید. علاوه بر مواردی که تا اینجا گفته شد. چرم تراکم پایین: در این مدل کفش ها معمولا از چرم تراکم پایین و نایلون استفاده می شود تا کفش سبک تر باشد و قابلیت تنفس پذیری بهتری ایجاد کند. جنس رویه مدل سهند چرم اشبالت گاوی است و بدلیل ساختار ضد آب و حمایت کامل از مچ پا و قابلیت تنفس قابل قبول می توان براحتی در کوهنوردی های طولانی استفاده کرد. چرم های تراکم بالا معمولا در ساخت کفش هایی استفاده می شوند که قرار است در مسافت های طولانی و برنامه های سنگسن استفاده شوند.

ترکیب نایلون و چرم باعث می شود قیمت این کفش ها پایین تر باشد. ولی به همان میزان خاصیت ضد آب بودن این کفش ها پایین می آید. این کفش ها را قبل از رفتن به یک برنامه ی سنگین بپوشید تا پاهایتان به وزن و بلندی ساق آن ها عادت کنند. کفش کوهنوردی میبایست قادر به محافظت از پای شما در صورت بروز حوادث احتمالی باشد، به همین دلیل پیشنهاد میکنیم به سراغ مدلهایی بروید که بخش جلویی آنها (در قسمت انگشتان پا)، دارای رویه مستحکمتری باشد. عدم مراقبت از آنها ممکن است ضدآب بودن آنها را از بین ببرد و زود خراب شوند.

برای خرید کفش زنانه کوهنوردی یک سری نکات وجود دارد که آنها را بررسی میکنیم. در این نوشته قصد داریم به توضیح نکاتی بپردازیم که یک کوهنورد باتجربه در انتخاب و خرید بهترین کفش کوهنوردی مورد توجه قرار میدهد. اینکه بدانید کفشی که قصد خرید و انتخاب آن را دارید از چه موادی تشکیل شده بسیار مهم است. در روزهای بارانی که سطح کوه پر از گل و لای می شود و سنگ ها لغزنده تر هستند و قصد داردی مسافتی طولانی تر طی کنید این کفش ها گزینه های خوبی برای انتخاب هستند. چند روز قبل از رفتن به یک تور هیجان انگیز و سنگین کفش ها را بپوشید تا پاهایتان به آن ها عادت کنند. میله ای به اسم Shank : یک میله ی نازک 3 تا 5 میلی متری که بین رویه و زیره ی کفش قرار می گیرد که باعث می شود فشار وزن انسان به خوبی به زیره ی کفش منتقل شود.

اگر عادت به کوله کشی های سنگین دارید این مدل کفش ها راحت تر می توانند وزن اضافی بار شما را به طرز متناسبی تحمل کنند. از ویژگی های این کفش ها دقت در انتخاب زیره ی مناسب جهت تسهیل در حمل کوله پشتی و بارهای سنگین در مسیر ها راهپیمایی طولانی است. پوتین ها و کفش ها معمولا از چه موادی درست می شوند؟ پاسخ به این سوال را باید در قسمت کفی کفش ها پیدا کرد. طول کفش: انگشتان پای شما باید بتوانند به سادگی داخل کفش حرکت کنند. متفاوت بودن نوع کفی در کفش باعث بوجود آمدن احساس متفاوتی از انعطاف، سختی و ضربه گیری به انسان منتقل می کند. از ویژگیهای کفش کوهنوردی در قسمت رویه باید ضد آب و نفوذناپذیر باشد، اما به پا اجازه نفس کشیدن دهد تا از ایجاد رطوبت بیشازحد در پا و درنتیجه ایجاد تاول و ناراحتیهای دیگر جلوگیری کند. استفاده فرمایند.یکی از ویژگیهای بسیار خوب این محصول، دارا بودن ۱ سال ضمانت از زمان خرید می باشد.