ویژگیهای کفش کوهنوردی • هر آنچه درباره آن نیاز است بدانید • وبلاگ واسط کالا

شامل کفشی سه پوش، سنگین و بسیار قوی کوهنوردی است، زیره این کفش انعطافپذیری ندارد، پوش اول آن یک گتر بلند است که بر روی کفش قرار میگیرد و به دور کفش دوخته شده و تمام رویه و اطراف کفش را در بر میگیرد. به عنوان مثال در کفشهای مخصوص سنگنوردی نوع کفش برای مرد و زن و همچنین بسته به جنس و نوع سنگ متفاوت میباشد. کفش سنگنوردی یا کتان سنگ جهت صعودهای داخل سالن یا سنگنوردی طبیعی بکار میرود. کفش کوهپیمایی یا ترکینک کفشهایی سبک است و برای صعودهای یک روزه یا چند روزه سبک و کم ارتفاع بکار میرود. در نوع سه پوش علاوه بر این دو کفش یک لایه گتر بلند نیز بر روی کفش قرار میگیرد که به دور کفش دوخته شده و تمام رویه و اطراف کفش را در بر میگیرد. از ویژگیهای کفش کوهنوردی این است که زبانهها در کفش برای اطمینان از عدم ورود آب و گردوخاک به چکمهها است.

اگر در محیط های گرم از یک کفش ضد آب استفاده کنید ممکن باعث ایجاد تاول در پاهای شما بشود. در کوهنوردی شما با سختی های زیادی ممکن است مواجه شوید. همچنین فاکتور های زیادی در قیمت آن تاثیر دارد و شما با توجه به نیاز خود آن ها را باید انتخاب نمایید. قیمت این محصول با توجه به شرکت سازنده، جنس رویه و سایر امکانات آن متفاوت خواهد بود. اکثر کفشهای کوهنوردی در مدلهای مردانه و زنانه عرضه میشوند و نام دسته هر یک در شرکت تولید کننده میتواند متفاوت باشد. نوع دوپوش از یک کفش کوچک و تنک مثل کفش رشته کشتی که بجای بند دارای چسبک است تشکیل میشود و این کفش درون کفش اصلی که بزرگتر است قرار میگیرد.

بهتر است بدانید کفش کوهنوردی مهمترین عامل در پیمایش کوه محسوب می شود چون شما پاهای خود را بر روی صخره های تیز و ناهموار قرار می دهید در نتیجه اگر کفش های شما از کیفیت کافی برخوردار نباشد مطمئناً پاهای شما درد گرفته و ادامه مسیر برای شما بسیار سخت میشود. وقتی شما به مدت طولانی می خواهید پیاده روی کنید، مقاوم بودن رویه کفش یکی دیگر از مواردی است که باید به آن توجه کنید. در اینصورت کوهنوردی برای شما به یک خاطره جذاب تبدیل خواهد شد. کمپ سفر یک فروشگاه آنلاین لوازم کمپینگ و تجهیزات کوهنوردی بوده و هموراه تلاش میکند تا تمامی اقلام و لوازم مورد نیاز و کاربردی در زمینه فعالیت های کمپینگ ، کوهنوردی ، طبیعت گردی و سفر همانند ابزار و تجهیزات کمپینگ ، چادر مسافرتی و کوهنوردی ، دوربین شکاری و دوچشمی ،کیسه خواب کوهنوردی ، کوله پشتی کوهنوردی و مسافرتی ، کفش و پوتین کوهنوردی ، عصا و کلنگ کوهنوردی ، عینک کوهنوردی ، تجهیزات پخت و پز کوهنوردی ، دستکش کوهنوردی ، کلاه کمپینگ ، پانچو و بادگیر کوهنوردی ، انواع ظروف مسافرتی و کوهنوردی و دیگر لوازم کوهنوردی و کمپینگ را جهت استفاده علاقه مندان و ورزشکاران محترم فراهم کند و با قیمتی مناسب و در بهترین کیفیت به مشتریان عزیز عرضه نماید.

همچنین اخیراً لایهای شوک گیر نیز ساخته شده که فشار ضربههای وارده به کف پا را کاسته و پا دیرتر خسته میشود و در سرازیری زانوها کمتر آسیب میبیند. این سایت با برخورداری از تعداد بسیار زیادی از فروشندگان در تمامی دنیا و بهره گیری از تنوع بالای محصولات، توانسته است خدمات ارزنده ای را در دنیا برای مشتریان خود فراهم نماید. بطوری که اگر يکی از کفش های مدرن امروزی را بهترين کفش بيست سال گذشته مقايسه کنيم متوجه اين فاصله بسيار زياد خواهيم شد . الف – مورد اعتماد بودن : می توان گفت که اغلب کسانی که از سایت ایبی خرید نموده اند، از این سایت رضایت داشته و خریدی مطمئن را تجربه کرده اند. این ویژگی بسیار مهم است زیرا در صعود عمودی بیشتر وزن شما در قسمت جلویی کرامپون قرار دارد بنابراین برای ایمنی و راحتی شما نیاز به پشتیبانی عالی از پا دارید.