ویژگیهای کفش کوهنوردی • هر آنچه درباره آن نیاز است بدانید • وبلاگ واسط کالا

استفاده از این روش باعث شده است تا این کفش از چسب و اتصال بسیار قویتری برخوردار شود و به همین دلیل امکان جدا شدن زیره از کفش، تحت هیچ شرایطی وجود نداشته باشد. • این کشفها ضدآب بوده و دوخت با نخ ندارند، رویه کفش با چسب یا دوخت ذوبی به زیره میچسبد و دارای تاریخ انقضا هستند! از پلاستیک TPU در قسمت خارجی کفش، یعنی محلی که کفش با زمین برخورد میکند استفاده شده است. نظر بصورت خصوصی ارسال شود نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک میباشد. درواقع از PU در قسمت داخلی کفش، محلی که پا با کفش در ارتباط است، استفاده شده است. در گذشته جنس کفش ها اکثرا از چرم اصل بود و به مرور و گذشت زمان کفش چرم اصل جای خود را به الیاف های مصنوعی داد و کفش هایی تولید شد که از این نوع الیاف ها ساخته می شود.

در این بخش از مقاله خرید کفش کوهنوردی راحت قصد داریم به رویه کفش های کوهنوردی اشاره کنیم، توجه داشته باشید که در گذشته از چرم برای ساخت کفش های کوهنوردی بیشتر استفاده می شد، اما این روزها با ظهور متریال های جدید مانند الیاف مصنوعی و یا مابقی متریالها ماننده نوترکیب کفش ها ساختار جدیدی به خود گرفته اند. براي تهيه کفش بايد به کارايي خاص آن توجه داشت. باید احساس کنید که کفش به راحتی تمام پای شما را در بر گرفته است و لیز خوردن کف پا را از بین میبرد. علاوه بر قابلیت هواخوری در فصل گرما، کفش باید در فصل سرما، دما را حفظ و پاها را گرم نگه دارد و از نفوذ سرما به خوبی جلوگیری کند.

این کفش محصول کشور ترکیه است و مواد استفاده شده در آن درجه یک است. این برند در حال حاضر، یکی از بهترین تولیدکتتدگان کفش های کوهنوردی در کشور عزیزمان ایران میباشد که البته علاوه بر فعالیت در حوزه کفش کوهنوردی، به تولید سایر تجهیزات کوهنوردی و امداد و نجات نیز میپردازد. در گام بعدی میتوان با توجه به توضیحات ارائه شده مشخصات مورد انتظار را تعیین کرده و در نهایت با فیلتر گزینههای موجود بر اساس مشخصات تعیین شده، بهترین مدل کفش کوهنوردی را انتخاب کرد. این کفش علاوه بر کیفیت بالا در ساختار و جنس خود، دارای ظاهری شیک و جذاب میباشد که میتواند جوابگوی هر سلیقهای باشد. کفش کوهنوردی ربوآر که به مدل ۲۰۱۴ معروف است، یکی از بهترین کفش کوه های ایرانی است که دارای ویژگیهای منحصربهفردی می باشد.کفش کوه ربوآر مدل ۲۰۱۴، دارای مقاومت و انعطافپذیری بسیار عالی است که این موضوع باعث شده است این محصول از طول عمر بالا و کیفیت بینظیری برخوردار باشد و همچنین زمانی که از آن استفاده میکنید، برای پای شما احساس راحتی بسیار زیادی فراهم کند.

از دیگر ویژگیهای مهم رویه این کفش، ضدآب بودن آن است. رویه این کفش نیز دارای ویژگیهای بسیاری عالی است که مهمترین آن استفاده از چرم نبوک می باشد. لذا توصیه میشود اقدام به خرید کفش کوهنوردی دست دوم نکنید. در فصل تابستان اگر مسیری که برای کوهنوردی در پیش روی دارید خیلی پر از سنگ و چاله و دست انداز نیست و می خواهید بیشتر پیاده روی کنید تا کوهنوردی، کفش هایی با کف صاف و بدون استوک برایتان مناسب تر است، چون باعث می شود راحت تر بتوانید حرکت کنید. وضعیت استقرار کف پا را در داخل کفش حفظ کند. درسته است که نوع و جنس کفش ها تغییر کرد و یا حتی ظاهر آنها اما وظیفه اصلی آنها از ابتدا تا الان محافظت از پاست. بخش دیگری از این تکنولوژی بینظیر، مربوط به نوع اتصال کفش به زیره میباشد که به صورت تزریقی صورت میگیرد.