همه نکات برای خرید کفش کوهنوردی – درجه

شرک قارتال یک گروه صنعتی تولید کفشهای کوهنوردی است که به تولید کفشهای ایرانی با استانداردهای جهانی میپردازد. کفش آسیا، تولید کننده انواع کفش کوهنوردی، کفش فوتبال، کفش کشتی و کفش اداری بوده و از سال۱۳۴۸ شروع به کار کرده است. زیره کفش کوهنوردی ربوآر نیز مانند سایر محصولات این برند، دارای تکنولوژی خاصی که از ترکیب TPU و PU به ارمغان آمده، میباشد. این برند با سابقه چند سال تولید کفشهای کوهنوردی توانسته در این زمینه تجارب زیادی به دست بیاورد و محصولات خوبی را ارائه دهد. همانطورکه شنیدهاید پا قلب دوم انسان است و در تفریحات و ورزشهایی مثل کوهنوردی مهمترین عضو از بدن به شمار میروند و بار سنگینی را به دوش میکشند، بنابراین مهم است که به محافظت کامل از آنها توجه و بهترین پوشش را برایشان انتخاب کنیم.

در ادامه مراحل کامل از نحوهی تمیز کزدن کفش کوهنوردی را با هم یاد میگیریم. تمام چرم: بیشتر چکمه های کوهنوردی با چرم کامل ساخته می شوند. برای اینکه تمام اجسام چسبیده به کفش از آن جدا شوند میتوانید کفش را داخل فریزر بگذارید تا اضافهی مواد چسبیده از آن جدا شوند. با یک برس پلاستیکی میتوانید گلهای خشک شده بر روی کفش را از سطح تمیز کنید. اگر به برس پلاستیکی دسترسی ندارید، دستمال کاغذیهای رولی که خاصیت جذب آب بیشتری دارند نیز میتوانند به شما کمک کنند. پس از پوشیدن کفش و بستن بند آن، روی یک پای خود ایستاده و با پای دیگر خود به دیوار ضربه وارد کنید. اما بهتر است در فصل بارندگی و زمستان از آن استفاده نشود.

از نظر تنفسي براي چرم بهتر از واکس است، اما تأثير آن نيز کمتر است. ضروری است که با تجهیزات مناسب و آگاهی از نحوه بکارگیری آنها وارد این عرصه شوید . بی تردید کفش از نیاز های ضروری همه ماست و از انجایی که پا را قلب دوم نیز نامیده اند می بایست نسبت به پاها حساس باشیم لذا باید در هنگام خرید کفش بسیار وسواس بود. آسیا، مدلهای متنوعی از کفشهای کوهنوردی را ارائه کرده که هر یک از آنها با توجه به نیاز شما و قیمت متفاوت عرضه می شوند. متخصصین مرکز جامع توانبخشی امید براساس شغل و شرایط هر فرد می توانند کفی طبی مخصوص او را با بهترین کیفیت ارائه کنند.

این کفش ضد ضربه بوده و دارای نیم گتر مخصوص برای جلوگیری در نفوذ برف میباشد. درواقع کفش یک پوش است که یک گتر یا روکش اضافی روی آن آمده است. چرم خردشده معمولاً با مش نایلون یا نایلون ترکیب میشود و یک بوت سبک ایجاد میکند که قابلیت تنفس عالی دارد. لژ لاستیکی دور تا دور کفش آن را در برابر ضربه و سایش محافظت میکند. در این کفش از یک لژ لاستیکی دور تا دور برای خنثی کردن ضربه و سایش به کار برده شده است. به طور كلي براي خرید كفش دقت كنيد تا اندازه آن 1 شماره از پاي شما بزرگتر باشد و اين فضا را توسط جوراب ضخیم پر كنيد.