همه نکات برای خرید کفش کوهنوردی – درجه

همچنین این کفش ها دارای تاریخ انقضای ۲ تا ۵ سال هستند، بنابراین هنگام خرید حتما به تاریخ تولید دقت کنید. برای استفاده­ی کفش های کوهنوردی در زمستان بهتر است نیم سایز گشادتر خریداری کنید. این کفش امکان طبیعت گردی طولانی مدت و کوهپیمایی سبک را برای شما فراهم می کند . ۱- پارچه های کورتکس و سیمپاتکس (Core-tex & Sympatex) که یک طرفه بوده و در برابر رطوبت و باد عایق بوده و امکان تنفس پا در داخل کفش را فراهم می آورند. حداکثر اعتبار قسطاکارت ۲۰ میلیون تومان میباشد که با توجه به اعتبارسنجی، قسطاکارت شما شارژ میشود. در هنگام خرید محصولات از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا غالبا مشاهده میکنید که هزینه اضافهای تحت عنوان هزینه ارسال به فاکتور خرید شما اضافه میشود که گاهی شما را از خرید منصرف میکند. این کفش برای صعودهای یک روزه مناسبتر است و با نفوذ هوا به درون آن باعث خنک شدن پا شده و مانع از تعرق آن میشود.

زبانه بالشتک مانند : چنانچه زبان کفش از بالشتک درست شده باشد علاوه بر محافظت کردن از قسمت روی پا ، باعث راحتی شخص می شود. میله ای به اسم Shank : یک میله ی نازک 3 تا 5 میلی متری که بین رویه و زیره ی کفش قرار می گیرد که باعث می شود فشار وزن انسان به خوبی به زیره ی کفش منتقل شود. ۵- پنجه کفش که در برگیرنده انگشتان پا است سخت و محکم باشد. ۵- انعطاف پذیری مناسبی (با توجه به نوع کفش و برنامه) داشته باشد. ۵- در برابر سرما، گرما و عوامل محیطی مقاوم باشد.

۳- عاج های عمیق و مقاوم در برابر سایش داشته باشد. ۳- قابلیت تعریق داشته باشد. اگر قصد سنگنوردی، یخنوردی و یا کوهنوردی در ارتفاعات زیاد را دارید، بهتر است به سراغ کفشهایی بروید که قابلیت نصب کرامپون را داشته باشند اما برای کوهنوردی در ارتفاعات کمتر، کفشهایی با زیره آجدار نیز میتوانند پاسخگوی نیاز شما باشند. امروزه کفشها با توجه به پیشرفت تکنولوژی، بنا به نوع برنامه، قابلیت و کارایی تقسیمبندی میشوند. کفش، مهمترین و اولین وسیله به حساب می آید. در واقع کیفیت ترکیب EVA استفاده شده در تولید کفش، از موارد تأثیرگذار بر روی قیمت کفش کوهنوردی میباشد. اما امروزه این کفش ها به دلیل سنگینی و عدم امکان تنفس پا در کفش، چندان متداول نبوده و از موارد زیر برای ساخت رویه استفاده می شود. ۲- هنگام امتحان کردن کفش جوراب ضخیم بپا کنید و ترجیحا بعد از ظهر (به دلیل تغییر اندازه پا) اقدام به خرید کنید.

یکی از شاخه هایی که در این سایت به فروش می رسد، خرید کفش کوهنوردی از ایبی می باشد که به دلیل حساسیت این محصول، بسیاری از کاربران ترجیج می دهند که آن را از فروشگاه های معتبری خرید کنند که اطمینان داشته باشند کالایی با اصالت و اورجینال را تهیه می کنند. تمامی کوهنوردان، صخرهنوردان و علاقه مندان عزیز از همین امروز قادر به سفارش کفش کوهنوردی دلخواه خود به صورت اقساطی و از طریق سایت های ایرانی و خارجی می باشید. برای این کار باید در سایت قسطا ثبت نام کنید. ۳- پس از پوشیدن کفش و بستن بند آن، روی یک پای خود ایستاده و با پای دیگر خود به دیوار ضربه وارد کنید. ۳- رویه های از جنس تین سولت (Thinsulate) که برای حفظ گرمای پا بسیار مناسب بوده و از این رو برای تولید کفش های زمستانه بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.