معرفی بهترین کفش کوهنوردی برای خرید

اما اگر فقط قرار است به پیادهروی معمولی بروید نیازی نیست از این مدل کف شها بپوشید. هم پا داخل کفش بهتر فیت می شود و هم کف پا کمتر می سوزد. اگر به کفش شما آدامس یا شیرهی گیاه چسبیده باشد، برای خلاص شدن از دست این نوع آلودگیها باید حتما کفش خود را داخل فریزر بگذارید. پا داخل کفش خیلی فیت نیست و در شیب به سمت پایین کمی انگشتان پا به جلوی کفش برخورد می کند. در چند جلسه اول احتمالا کفش قسمت ساق پای شما رو بزنه که سوزش و درد آزاردهنده ای رو ایجاد میکنه.

اتصالات کرامپون (Crampon Connections) روی چکمهها پوشیده میشوند تا به هنگام راه رفتن بر روی برف و یخ اصطکاک مناسبی ایجاد کرده تا از لیز خوردن کوهنورد جلوگیری کند. اینکه آیا مشکل پیدا کرده یا نه در آینده مشخص می شه. بند رو از دو سگک فوقانی کفش آزاد کرده بزارید قسمت ساق پا کاملا آزاد باشه و یا خیلی شل ببندید. کفش قارتال سایز 45 کاملا اندازه پای من شد. ممکن است نتوانید کفش مناسب و فیت پای خود را انتخاب کنید. طراحی زیبا، منحصر به فرد و جنس مقاوم این کفش ها در مقابل قیمت مناسب باعث شده تا این کفش ها جزو پرفروش ترین کفش های موجود در بازار باشد.هامتو شرکتی است که کفش های نظامی , شکار , ماهیگیری و کوهنوردی تولید می کند . طراحی زیبا، منحصر به فرد و جنس مقاوم این کفش ها در مقابل قیمت مناسب باعث شده تا این کفش ها جزو پرفروش ترین کفش های موجود در بازار باشد.

تهیه کفش مناسب برای پیاده رویهای سخت، مثل دامنه های پرشیب و یخ زده کوههای مرتفع نیازمند آگاهی است زیرا در صورت نا مناسب بودن کفش سفری پرحادثه و خسته کننده در انتظار شما خواهد بود، حتی این امکان وجود دارد که از ادامه مسیر باز بمانید . لایه میانی باید به ساختار پا شما هماهنگ باشد و تمام پستی و بلندی های پا را پوشش دهد و کمک کند شما به راحتی مسیر های طولانی را بدون خستگی طی نمایید. 4. عدم وجود نیم شماره که متاسفانه تقریبا تمام کفش های ایرانی این ایراد را دارند. معمولا بر روی هر کفشی قسمت هایی فلزی برای رد شدن بند کفش وجود دارد. استفاده از این محلول باعث درخشندگی و ایجاد لایه محافظتی بر روی سطح میشود. مرحله چهارم: صابون بر جای مانده از سطح کفش را تمیز کنید. 2. کیفیت پایین متریال سگک ها که زنگ زده و لبه های تیز دارد که بعضا باعث خراب و پاره شدن بند کفش می شود.

1. چسب نه چندان مطمعن که بعضا دیده شده در قسمت جلو و یا پشت کفش کمی دهان زیره باز می شود. من و دوستم هردو با کفش قارتال جلوی آتش بودیم که متوجه شدیم چسب جلوی کفش هامون وا رفته و دهانش باز شده! چیزی که تا به امروز چه با کفش های خارجی و چه ایرانی ندیده بودیم. 3. قالب کفش خوب است اما آنطور که کفش های خارجی و برند پا را نگه می دارند نیست. پا در طول روز دچار تورم میشود پس خرید کفش کوهنوردی را به غروب یا شب موکول کنید. این نوع کرامپونها به راحتی و سریع پوشیده میشوند و خیلی سریع از پا در میآیند و در ضمن به علت نداشتن تسمه مانعی در برابر گردش خون در پا ایجاد نمیکنند. بهترین زمان برای خرید کفش بعد از ظهر است زیرا پاها ، طی فعالیت و افزایش گردش خون قدری متورم می شود .