معرفی بهترین کفش کوهنوردی برای خرید

بنابراین کفش که محافظ پا بوده و از مهمترین وسایل و پوشاک کوهنوردی به شمار می رود. در مقاله ویژگیهای کفش کوهنوردی لازم است بدانید که اگرچه از بیشتر تمیزکنندههای کفش میتوان در طیف وسیعی از مواد مختلف استفاده کرد، اما همیشه مطمئن شوید که پاککننده مناسب را برای چکمههای خود استفاده کردهاید، بنابراین حتماً دستورالعملهای مخصوص را بخوانید و از آنها پیروی کنید. تنها کافیست ویژگیهای یک کفش خوب را بدانید تا بهترین محصول را برای خود انتخاب کنید. • پوش داخلی کفش را با خود به کیسه خواب ببرید تا برای استفاده در روز بعد گرم بمانند. ج – محصولات جدید : یکی از مهم ترین نکات در سایت ایبی این است که همواره در به روز کردن محصولات خود بوده و از بهترین کالاهای ورزشی و کوهنوردی در کیفیت های ممتاز، بهره برده است.

کفش مناسب در این حالت باید از فشار های وارده به مچ پا جلوگیری کند. به کمک بوتهای ساق بلند میتوانید وزن سنگینتری را تحمل کنید بدون آنکه زانوها، مچ پا و پاهای شما تحت فشار قرار بگیرند. بعد از پوشیدن پوتین و بستن بندهای آن، با ایستادن روی کنارهی خارجی پای خود، مطمئن شوید پوتین از قوزک مچ پایتان محافظت میکند. البته همانطور که در بالا توضیح داده شد فعلا چند جلسه اول بندهای بالا رو اصلا نبستم و دیگه اینکه فعلا چون کفش نو هست قطعا ضد آب بودنش خوبه و ضمن اینکه برف هم خیلی شل نبود که بشه خوب تستش کرد. اما این انتخاب مهم هم سختی های خودش رو داره. ممکن است نتوانید کفش مناسب و فیت پای خود را انتخاب کنید. برای اینکه کفشهای خود را تا حد ممکن نو و تمیز نگه دارید، می توانید قبل از کوه پیمایی، به آرامی یک پودر خوشبو کننده در کفش خود اسپری کنید.

هشدار: هیچگاه برای اولین بار كفش نو را در یك برنامه سنگین استفاده نكنید! در مقابل برخی دیگر کفش های پیاده روی چرمی را به عنوان کفش های محکم و قابل اطمینان می پسندند . زیر این کفش های هیچ گونه انعطاف پذیری ندارد و پوش اول آن یک گتر بلند است که بر روی کفش قرار میگیرد و به دور کفش دوخته شده و تمام رویه و اطراف کفش را در بر میگیرد. کفش های مخصوص کوهنوردی و پیاده روی در انواع مختلف با طرح و رنگ های بسیار و کاربرد های متنوع در بازار موجود هستند. مشخصات کفش های کوهنوردی چیست؟

کفش در تمام رشته های کوهنوردی ، یخ نوردی ، سنگ نوردی ، جنگل پیمایی ، کوهپیمایی سبک و سنگ نوردی سالنی و … لذا انتخاب کفش کوهنوردی زنانه بسیار مهم است که راحتی بالایی مانند موارد زیر را داشته باشد. پیش از بستن بندهای، پایتان را تا جایی که امکان دارد در داخل کفش به قسمت جلو برانید و پنجهی پایتان را کاملاً در جلوی کفش قرار دهید در این هنگام باید به اندازه حداقل قطر یک انگشت، پاشنه با انتهای کفش فاصله داشته باشد. با توجه به توضیحات فوق کیفیت و تعداد لایه های بکار رفته در ساوالان همانند سهند است.