لیست قیمت و خرید آنلاین کفش کوهنوردی مردانه |اسپرت لند

رویه کفش کوهنوردی با توجه به نوع استفاده و کاربردی که دارد، تولید می شود. اما امروزه این کفش ها به دلیل سنگینی و عدم امکان تنفس پا در کفش، چندان متداول نبوده و از موارد زیر برای ساخت رویه استفاده می شود. متناسب بودن سایز پا و کفش یکی از مهمترین عامل های موجود در خرید کفش است. کفش، مهمترین و اولین وسیله به حساب می آید. پلی استر و نایلون می توانند الیاف مصنوعی را تولید کنند که به چرم مصنوعی هم شهرت پیدا کرده است و در بسیاری از پوتین ها دیده می شوند. در گذشته رویه کفش کوهنوردی را از چرم و بسته به نوع کاربرد آن ها را دو و یا چند لایه می ساختند. در گذشته کفشها بیشتر از چرم درست میشدند؛ کفشهای چرمی امروزه کمتر متداول هستند و جای خود را به کفشهایی با طرحهای جدید و رویههایی از الیاف مصنوعی و سایر مواد نوترکیب دادهاند.

پس از ثبت نام، مدارک مورد نیاز را بارگذاری میکنید و مبلغ مورد نیازتان را اعلام میکنید سپس همکاران نسبت به تایید مدارک و اعتبارسنجی شما اقدام کنند. ۲- هنگام امتحان کردن کفش جوراب ضخیم بپا کنید و ترجیحا بعد از ظهر (به دلیل تغییر اندازه پا) اقدام به خرید کنید. همیشه در هنگام خرید کفش کوهنوردی جوراب مخصوص خود را به همراه داشته باشید تا بتوانید انتخاب درستی انجام بدهید. کفش هاي تک پوش سنگين و بسيار قوي کوهنوردي است، زیره این کفش انعطاف پذیری ندارد، تمام آن ها قابليت نصب گرامپون را دارند و برای حرکت روی برف و یخ طراحی شده اند. ۳- پس از پوشیدن کفش و بستن بند آن، روی یک پای خود ایستاده و با پای دیگر خود به دیوار ضربه وارد کنید.

• هرگز برای برنامه های حتی یک روزه زمستانه، این کفش را نپوشید! ۱- پارچه های کورتکس و سیمپاتکس (Core-tex & Sympatex) که یک طرفه بوده و در برابر رطوبت و باد عایق بوده و امکان تنفس پا در داخل کفش را فراهم می آورند. نوع استفاده: در ابتدا باید به این نکته توجه کنید که این کفش کوهنوردی را برای چه فصلی نیاز دارید، کوهنوردی در تابستان یا زمستان، در کوههای سنگی یا یخی. امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی، بنا به نوع برنامه، کفشها را براساس قابلیت و کارایی تقسیم بندی میشوند. دارای ساق بلند (14 تا 19 سانتیمتر) است، تا مچ پا را محکم نگه داشته و خوب محافظت میکند.

شامل کفش هاي که وزن سبکی است، دارای ساقبلند (14 تا 19 سانتیمتر) است، تا مچ پا را محکم نگه داشته و خوب محافظت کند. همچنین لازم است از کف، اطراف و انگشتان پایتان حفاظت کند. همچنین این کفش ها دارای تاریخ انقضای ۲ تا ۵ سال هستند، بنابراین هنگام خرید حتما به تاریخ تولید دقت کنید. اما کفش های مصنوعی دارای عملکرد بالاتری نسبت به کفش های چرمی می باشند. این کفش کوه نوردی کلمبیا با وجود ساق بلند فشار های وارده به ساق پا را دفع می کند و از آسیب مچ پا جلوگیری میکند. کفش مناسب در این حالت باید از فشار های وارده به مچ پا جلوگیری کند.