لیست خرید 45 مدل از بهترین کفش کوهنوردی ایرانی 👟 [ارزان] – آی آر تن

به این نکته توجه کنید که باید در حالت مرطوب بودن کفش از این کرمها استفاده کنید. به دلیل طولانی بودن مدت زمان راهپیمایی، بهترین کفش کوهنوردی باید تا حد امکان سبک، نرم و راحت باشد. در عین مقاوم بودن باید اندکی نرم و انعطاف پذیر باشد تا پا درون آن احساس راحتی کند. پا داخل کفش خیلی فیت نیست و در شیب به سمت پایین کمی انگشتان پا به جلوی کفش برخورد می کند. آب داخل منافذ چرم، میتواند به عنوان مجرای ضدآب بودن به این فرآیند کمک کند و آب داخل چرم را جذب نماید. اصطلاح Gore-tex نوعی تکنولوژی پیشرفتهای است که از آن در تولید پارچههای ضدآب استفاده میشود. همچنین استفاده از چرم واترپروف جهت تولید کفشهای مقاوم در برابر آب برای اولین بار در ایران توسط گروه تولیدی کفش کوهسار و همچنین به واسطه کنترل دقیق کیفی در هر مرحله از تولید توانسته توان کیفی خود را به سطح مطلوب و قابل رقابت با نمونه های مشابه خارجی برساند.

با کفش سبک و منعطف که قابلیت اتصال به کرامپونهای ساده را داشته باشد می توانید از اکثر مسیرها با کفیتهای مختلف صعود کنید البته انتخاب این نوع کفش کوهنوردی که در کوهپیماییهای ساده انجام می شود بستگی کامل به شرایط بسیار متغیری مانند دما ، کیفیت و کمیت برف و غیره دارد . 2. کیفیت پایین متریال سگک ها که زنگ زده و لبه های تیز دارد که بعضا باعث خراب و پاره شدن بند کفش می شود. معمولا بر روی هر کفشی قسمت هایی فلزی برای رد شدن بند کفش وجود دارد. ۱- کفش سنگ نوردی اگر هنگام تمرین خیس شود پس از خشک شدن جمع شده و چروک میشود و هنگام سنگ نوردی پا را ناراحت میکند. همیشه به هنگام پوشیدن کفشهای پیادهروی جورابهای ساق بلند (جوراب کوهنوردی و طبیعتگردی) بپوشید تا احساس راحتی بیشتر و تناسب دقیق داشته باشید. در ساخت نمونه سوم کفش های کوهنوردی از متریال پارچه ضربه گیر استفاده می شود که نام اصلی آن نوترکیب است، این نکات را در نظر داشته باشید که اگر قصد دارید در زمستان کوهنوردی کنید باید از کفش های کوهنوردی تینسولیت استفاده کنید زیرا این نوع از کفش به گونه ای ساخته شده است که گرما پا را داخل کفش حفظ میکند و باعث میشود در هنگام کوهنوردی در سردترین شرایط آب و هوایی پای شما در مقابل سرما مقاوم شود.

این اسپریها را میتوانید از فروشگاههای لوازم کوهنوردی تهیه کنید. همچنین از طریق تماس تلفنی و یا واتساپ برای خرید کفش کوهنوردی اصل از همکاران ما در فروشگاه به صورت اختصاصی مشاوره دریافت کنید. کفش های کوهنوردی پایدار معمولاً در برابر فشرده سازی مقاومت می کنند. در چند جلسه اول احتمالا کفش قسمت ساق پای شما رو بزنه که سوزش و درد آزاردهنده ای رو ایجاد میکنه. بند رو از دو سگک فوقانی کفش آزاد کرده بزارید قسمت ساق پا کاملا آزاد باشه و یا خیلی شل ببندید. از آتش فاصله گرفتیم و زیره رو فشا دادیم به کفش مجدد چسبید.

من و دوستم هردو با کفش قارتال جلوی آتش بودیم که متوجه شدیم چسب جلوی کفش هامون وا رفته و دهانش باز شده! چند تا از دوستان قبلا قارتال را خریده و راضی بودند من هم حدود 3 ماه پیش خریدم (خرداد ماه، قیمت 550 ه.ت). فروشگاه ایستگاه ورزش یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی کشور،، با گسترهای از کالاهای متنوع ورزشی و کوهنوردی برای تمام اقشار جامعه و هر ردهی سنی، برای کاربران خود «تجربهی لذتبخش یک خرید اینترنتی» را تداعی میکند. اجازه دهید این پولیش کمی بر روی سطح بماند و بعد با یک دستمال خشک آن نقطه را تمیز کنید. 1. چسب نه چندان مطمعن که بعضا دیده شده در قسمت جلو و یا پشت کفش کمی دهان زیره باز می شود. بعد از تمیز کزدن کفش با استفاده از روش بالا، منافذ کفش باز خواهند ماند. در این مدت چند برنامه سنگین باهاش رفتم که شن اسکی های ناجوری داشت و نشون داد که کفش محکمی هست که میشه روش حساب کرد.