راهنمای خرید کفش کوهنوردی {انواع کفش کوه نوردی} – موج کوه

شما میتوانید از این کفش کوهنوردی در سه فصل بهار، تابستان و پاییز استفاده کنید. این کفش کوهنوردی زیبا، مناسب برای کوهنوردی و صعودهای چند روزه بهار، تابستان و پاییز یا صعودهای یک روزه زمستانی است. از قدیم گفتن پا قلب دوم انسان حساب میشه و انتخاب یک کفش مناسب میتونه از خیلی از مشکلات برای پا، کمر، گردن و حتی چشم ها جلوگیری کنه. رویه کفش پا را در مقابل اشیا خارج، رطوبت و سرما مراقبت کرده و زیره آن نیز ضد ضربه و ضد شوک است. استر داخلی آن از جنس تکنولوژی گورتکس بوده و زیره کفش از جنس P.U و لاستیک مقاوم در برابر سایش میباشد. در ادامه مراحل کامل از نحوهی تمیز کزدن کفش کوهنوردی را با هم یاد میگیریم. با یک برس پلاستیکی میتوانید گلهای خشک شده بر روی کفش را از سطح تمیز کنید.

ممکن است تکههایی از کثیفی با مایع ظرفشویی تمیز نشوند، در این حالت میتوانید از پاک کن برای تمیز کزدن لکهها و کثیفیها استفاده کنید. آنها در قسمت انگشتان پا بسیار پایین هستند و کشش زیادی در پاشنه دارند که باعث می شود پای شما در قوی ترین حالت قرار گیرد. این شرکت از برترین متودهای جهانی استفاده کرده و با توجه به آناتومی پا افراد این کفشهای متنوع را ارده میکند. شرک قارتال یک گروه صنعتی تولید کفشهای کوهنوردی است که به تولید کفشهای ایرانی با استانداردهای جهانی میپردازد. همانطور که میدانید تفاوت زیادی بین کفش های معمولی و کفش های کوهنوردی وجود دارد در واقع کفش های کوهنوردی از متریالی ساخته میشوند که باعث می شود نسبت به کفش های معمولی از کیفیت بالاتری برخوردار باشد و در مقابل شرایط جوی مقاومت بیشتری از خود نشان دهد، در واقع همین نکته باعث تمایز کفش کوهنوردی با مابقی کفش ها شده است شایان ذکر است بدانید که این روز ها شرکت های گوناگونی در حال تولید و عرضه کفش های کوهنوردی به بازار هستند اما اصولاً در قالب عمومی کفش ها را تولید می کند در نتیجه اگر یک خانم به دنبال خرید کفش کوهنوردی باشد نمیتواند به راحتی یک کفش کوهنوردی مخصوص بانوان پیدا کند چون تولیدکنندگان کفش های کوهنوردی به کیفیت توجه میکنند و زمان زیادی را صرف طراحی کفش نمی کنند در نتیجه در هنگام خرید کفش کوهنوردی راحت به دنبال زیبایی و لاکچری بودن نباشید چون برای خرید کفش های زیبا به راحتی می توانید از کفش های معمولی برای مصارف روزانه استفاده کنید.

سیمپا یکی دیگر از تولیدکنندگان کفشهای کوهنوردی ایرانی است که کفشهای متنوعی را با کیفیت بالا و متناسب با شرایط آب و هوایی متنوع ارائه کرده است. اگر به برس پلاستیکی دسترسی ندارید، دستمال کاغذیهای رولی که خاصیت جذب آب بیشتری دارند نیز میتوانند به شما کمک کنند. در این مرحله کفش را با آب و مواد شویندهی مخصوص ظروف بشویید و به کمک یک مسواک تمام شکافها و تورفتگیهای کفش را تمیز کنید. مرحله دوم: کثیفیهای روی کفش را تمیز کنید. چند مرحله وجود دارد که میتوانید برای اطمینان از تمیز ماندن کفشهای خود انجام دهید. برای اینکه تمام اجسام چسبیده به کفش از آن جدا شوند میتوانید کفش را داخل فریزر بگذارید تا اضافهی مواد چسبیده از آن جدا شوند. بهتر است شما کفشی با مواد مناسب انتخاب کنید تا در تمام مسیر راحتی را در کفش خود حس کنید. سبکترین گزینه ممکن پوتین کوهنوردی، این مدل را میتوانید در کوهپیمایی نیز استفاده کنید.

شما میتوانید نام کد موردنظر محصول را از سایت انتخاب کرده و آن را خریداری کنید. تکهای از این دستمالها را خیس کنید و آلودگیهای روی کفش را تمیز کنید. کفش های کوهنوردی برای کثیف شدن ساخته شده اند، اما تمیز کردن آنها به صورت مرتب باعث ماندگاری و عمر بیشتر کفشهای کوهنوردی میشود. این ویژگی ممکن است در نگاه اول جذاب برسد، اما باید دقت داشته باشید که میزان کشش بند در تمامی نواحی یکسان خواهد بود و اگر قالب کلی بند کفش با شکل پای شما ناهمخوان باشد، نمیتوانید میزان سفتی بند در قسمتهای مختلف را تغییر دهید.