راهنمای خرید کفش کوهنوردی {انواع کفش کوه نوردی} – موج کوه

مدلهای خاص این فعالیتها معمولاً با کرامپونهای خودکار مانند Pumori LX و Icon Plus GTX سازگار هستند. تقریبا مانند تمامی انوع کفشهای ورزشی، کفی اضافی در نظر گرفته شده حتی برای بهترین کفشهای کوهنوردی نیز اغلب از مدلهای ارزان میباشد. فروشگاه صفرشاپ نماینده فعال هومتو می باشد که به صورت اینترنتی و آنلاین تمامی محصولات هومتو را با ارزان ترین قیمت می فروشد. اصلا نگران نباشید چون ما در این محتوا قصد داریم اطلاعات کافی در مورد خرید کفش کوهنوردی در اختیار شما قرار دهیم فروشگاه لوازم کوهنوردی طوفان لازم به ذکر است بدانید که بسیاری از افراد به فکر خرید ارزان کفش کوهنوردی هستند اما پیشنهاد می کنیم به جای اینکه قیمت را در اولویت قرار دهید به فکر تهیه کفش کوهنوردی راحت باشید تا در طی مسیر با چالش مواجه نشوید، همانطور که می دانید پا قلب دوم انسان است و باید مراقبت های ویژه از آن صورت بگیرد برای افرادی که قصد کوهنوردی دارند باید خرید کفش مهمترین فاکتور باشد زیرا اگر یک کوهنورد کفش خوب خریداری نکند احتمال دارد به بدن وی آسیب برسد.

این ویژگی بسیار مهم است زیرا در صعود عمودی بیشتر وزن شما در قسمت جلویی کرامپون قرار دارد بنابراین برای ایمنی و راحتی شما نیاز به پشتیبانی عالی از پا دارید. بهترین زمان برای خرید کفش بعد از ظهر است زیرا پاها ، طی فعالیت و افزایش گردش خون قدری متورم می شود . به عنوان مثال کفش کوهنوردی زمستانی باید عایق حرارت و ضد آب باشد ولی کفش کوهپیمایی در مناطق خشک و در فصل تابستان باید قابلیت تنفس داشته باشد و نیازی به قابلیت ضد آب بودن ندارد زیرا باعث گرمای شدید و تاول انگشتها می شود. این باعث ناراحتی کوهنورد در آب و هوای گرم می شود زیرا پاها واقعاً داغ می شوند و عدم تهویه اجازه نمی دهد که رطوبت از کفش خارج شود. گروه کوهنوردی و طبیعت گردی کوه گرد با داشتن سالها تجربه دربرگذاری تورهای کوهنوردی و طبیعت گردی درداخل و خارج کشور و بهرهمندی از لیدرهای با تجربه و کارشناسان متخصص در زمینه تجهیزات کوهنوردی و طبیعت گردی آماده پاسخ گویی به شما عزیزان است .

کفش اولین و مهمترین وسیله برای کوهنوردی ، طبیعت گردی ، سنگ نوردی ، اسکی ، یخ نوردی و … هایکینگ یک فعالیت ورزشی بسیار جذاب و مسرت بخش است و به راهپیمایی و عبور از مسیر های نیمه پست و ناهموار، محیط های جنگلی و دل طبیعت و دامنه ی کوه ها اطلاق می شود و مدت آن نیز بسته به نوع شرایط می تواند بین یک یا چند روز طول بکشد. این کفش کوه نوردی بسیار زیبا طراحی شده و در نگاه اول و آخر نظر شما را جلب خودش خواهد کرد. در اینجا میخواهیم با توجه به شرایط و نوع کاربری کفشها را دسته بندی کنیم. این امر به گرم و راحت نگه داشتن پا در شرایط آب و هوایی سرد و خنک و راحت بودن در آب و هوای گرم کمک می کند.

یکی دیگر از گزینه های امتحان شده ، کفش Pinnacle GTX است که در عین ثبات ، راحت است. انتخاب یک کفش خوب نه تنها به شما این امکان را می دهد که وقت خود را در کوهستان با لذت سپری کنید – یعنی با پاهای راحت و محافظت شده – بلکه بیش از هر چیز به افزایش ایمنی شما کمک می کند. مهم نیست که یک کفش چقدر خوب ساخته شده باشد ، اگر به خوبی جا نیفتد عملکرد مناسبی نخواهد داشت. اگر به دنبال کفش کوهنوردی مناسب برای درجه حرارت معمولی هستید ، G-Radikal GTX مطمئناً انتخاب خوبی است ، راحتی و تنفس پذیری عالی و درعین حال ایمنی را حتی در صعودهای فنی فراهم می کند ، بر روی سنگ کارایی خوبی دارد و قابلیت اتصال به کرامپون را دارد .