راهنمای خرید کفش کوهنوردی استاندارد

کوهنوردی یکی از ورزشهایی است که برای انجام آن استفاده از تجهیزات مناسب ضروریست. با استفاده از این کفش های تهاجمی می توانید بهترین گیرش را بدست آورده و سنگ را احساس کنید. محاسن: طراحی به روز و شیک، لایه ضد آب گورتکس که برای برنامههای یک روزه جواب می دهد. نکته 2: توجه داشته باشید که کفش تا لایه گورتکس نداشته باشه ضد آب نمیشه. کفش کوهنوردی ربوآر که به مدل ۲۰۱۴ معروف است، یکی از بهترین کفش کوه های ایرانی است که دارای ویژگیهای منحصربهفردی می باشد.کفش کوه ربوآر مدل ۲۰۱۴، دارای مقاومت و انعطافپذیری بسیار عالی است که این موضوع باعث شده است این محصول از طول عمر بالا و کیفیت بینظیری برخوردار باشد و همچنین زمانی که از آن استفاده میکنید، برای پای شما احساس راحتی بسیار زیادی فراهم کند.برند ربوآر برای تولید این مدل کفش کوهنوردی، از تکنولوژی خاصی استفاده کرده است و برای همین بدون شک استفاده از این محصول در هنگام کوهنوردی، تجربهای منحصر به فرد برای شما به ارمغان می آورد.کفش کوهنوردی مدل ۲۰۱۴ ربوآر دارای طراحی بینظیر است و این طراحی به گونهای صورت گرفته تا خانمها و آقایان، هر دو بتوانند به راحتی از این کفش در عبور از مسیرهای نیمهپست و هموار، دامنه کوهها و…

همچنین فاقد زیره برای پیاده روی می باشند. کفش کوچک فاقد بند است و با چسب محکم میشود سپس درون کفش بزرگتر جای میگیرد. زمان تحویل سفارش و محل دریافت را تعیین نموده و با زدن دکمه ادامه فرآیند خرید، وارد صفحه بعد شوید. ۱. بندها را باز کنيد و لايه داخلي کفش را در بياوريد. به طور معمول، در تولید کفش های کوهنوردی از روکش هایی استفاده می شود که خاصیت ضد آب داشته باشند که در کیفیت های متفاوتی به کار گرفته شده و تولید می شوند. سوال مهم: آیا می شود کفش ساوالان بگیریم، هم زمستان بپوشیم و هم تابستان؟ این کفش کوهنوردی زیبا، مناسب برای کوهنوردی و صعودهای چند روزه بهار، تابستان و پاییز یا صعودهای یک روزه زمستانی است. این کفش رو نخریدم اما یک روز بصورت امانی در یک برنامه 8 ساعته زمستانی پام بود و با توجه به قیمت و ایرانی بودن کفش بنظرم میشه نمره قبولی رو بهش داد.

کفش Bestard spider K اسپانیا سایز 44.5 که کفش قبلیم بود تنگ تر از لووا بوده و با جوراب زمستانی برایم تنگ می شد و در مورد کفش اسکارپا هم یکی دو نمونه که در فروشگاه تست کردم 44.5 کاملا به پام کوچک بود. این الیاف کم حجم، گرمایش فوق العاده ای دارند و در ساخت رویه کفش کوهنوردی زمستانی استفاده می شوند. باید هنگام انجام این کار از حداقل آب استفاده کنید تا کفش آسیب نبیند. این کفش ضد آب و باد برای استفاده در هر شرایطی طراحی شده است. در مورد این کفش چون بنده استفاده نکردم، نظر و توصیه ای ندارم.

تجربه ای که من در همان یک روز با این کفش داشتم. با توجه به قیمت و کارایی که برای کفش تعریف شده، کاملا ازش راضی بودم. کفش یخنوردی نوع خاصی از کفش کوهنوردی است که به طور تخصصی برای یخنوردی استفاده می شوند. اینکه آیا هنوز هم با زیره آیس ترک تولید می شود یا در فروشگاهها موجود هست یا نه اطلاعی ندارم. زیره کفش برای برنامه های کوهنوردی متوسط و سنگین که با سنگ درگیر است ضعیف بوده و مناسب نمی باشد. برای نوشتن مقاله « بهترین کفش کوهنوردی » این کارها انجام شده است. مشکلی که برای کفش خودم درست شد. Lowa Tibet سایز 44.5 که الان دارم استفاده می کنم کاملا به پایم سایز و مناسب است (حتی 0.25 آزادتر).