راهنمای خرید و معرفی 14 مدل بهترین کفش کوهنوردی زنانه و مردانه

بنابراین توصیه ما به شما در گام اول، تعیین دقیق سطح فعالیت و محل کوهپیمایی و طبیعتگردیتان میباشد. بهترین برند های کفش کوهنوردی مردانه و زنانه را از ما بخواهید. از آنجا که شما معمولاً بیشتر از صعود به دیوار برای رسیدن به دیوار وقت صرف می کنید ، همه کوهنوردان باید کفش های راحت و محکم را در وسایل خود قرار دهند. در بین چک لیست وسایل کوهنوردی، کفش کوهنوردی مهمترین وسیله است. مهمترین چالش در برابر هواخوری کفش کوهنوردی، ضدآب بودن آن میباشد. بااینوجود، کفشها با چکمههای لاستیکی در ضد آب بودن و همچنین سریع خشک شدن قابلمقایسه نیستند.

چرم یا مواد ترکیبی ضد سایش. سطح رویی این چرم هنگامی که دست خود را روی آن میکشید به اصللاج خواب آن تغییر میکند؛ قویتر و ضخیمتر از جیر است و میتواند به هر رنگی تولید شود. محصولات این شرکت از زیره مقاوم ساخته شده از چرم مصنوعی و لاستیک ساخته شده است. قیمت این محصولات به صورت هفتگی به روز می شود، برای آگاهی از قیمت روز هر محصول و خرید آن روی تصویر یا دکمه زیر هر آیتم کلیک کنید. ضمن اینکه قیمت محصول نهایی را اولویت داده ایم. کفش کوهنوردی سنگین دو پوش ( Heavy mountaineering shoes with two coats ) از جمله کفش های مستحکم قابلیت نصب کرامپون را دارد .

همچنین مواد و اسپری هایی در بازار هستند که برای تجدید ضدآب شدن کفش از آنها استفاده میشود. همانطور که میدانید تفاوت زیادی بین کفش های معمولی و کفش های کوهنوردی وجود دارد در واقع کفش های کوهنوردی از متریالی ساخته میشوند که باعث می شود نسبت به کفش های معمولی از کیفیت بالاتری برخوردار باشد و در مقابل شرایط جوی مقاومت بیشتری از خود نشان دهد، در واقع همین نکته باعث تمایز کفش کوهنوردی با مابقی کفش ها شده است شایان ذکر است بدانید که این روز ها شرکت های گوناگونی در حال تولید و عرضه کفش های کوهنوردی به بازار هستند اما اصولاً در قالب عمومی کفش ها را تولید می کند در نتیجه اگر یک خانم به دنبال خرید کفش کوهنوردی باشد نمیتواند به راحتی یک کفش کوهنوردی مخصوص بانوان پیدا کند چون تولیدکنندگان کفش های کوهنوردی به کیفیت توجه میکنند و زمان زیادی را صرف طراحی کفش نمی کنند در نتیجه در هنگام خرید کفش کوهنوردی راحت به دنبال زیبایی و لاکچری بودن نباشید چون برای خرید کفش های زیبا به راحتی می توانید از کفش های معمولی برای مصارف روزانه استفاده کنید.

پس از آن پیدا کردن یک جفت کرامپون که متناسب با کفش باشند، معمولا آسان خواهد بود. چگونه می توان اندازهی متناسب کفش کوهنوردی را تشخیص داد؟ در ضمن راهنمای خرید و مراقبت از کفشهایتان را هم توضیح دادیم. سپس از سال 1970 شروع به تولید تخصصی کفش بستارد برای کوهنوردی کردند که هم اکنون محصولاتشان را به بیش از 30 کشور دنیا توزیع میکنند. اگر برای کوهپیمایی هم قصد استفاده از پوتین دارید باید انواع سبکتر را استفاده کنید، اما مدنظر داشته باشید که مدلهای سبکتر در برابر سرما ضعیفتر نیز هستند. باید به پوتین کوهنوردی زمان بدهید تا شکل پای شما را بگیرد، پس قبل از برنامه اصلی آنها را چند بار بپوشید. همچنین میتوانید مقاله رفع ترک روی کفش را مطالعه کنید. به این دلیل که ساق بلند کفش در محافظت از پاها به خصوص مچ پا بهتر عمل میکنند.