راهنمای خرید و معرفی 14 مدل بهترین کفش کوهنوردی زنانه و مردانه

برای خرید هر محصول فاکتورهایی وجود دارد که باعث میشود فرد یک انتخاب درست را تجربه کند و این فاکتور ها در مورد کفش کوهنوردی هم صدق می کند، به همین دلیل ما قصد داریم در این بخش از محتوا نکاتی را مورد بررسی قرار دهیم که در هنگام خرید کفش کوهنوردی یک نمونه با کیفیت و منحصر به فرد را انتخاب کنید، لازم به ذکر است بدانید که فاکتورهای مهم مربوط به کفش کوهنوردی در قسمت زیر ذکر شده اند و هر کدام به صورت جداگانه مورد بررسی قرار گرفته اند که شما با مطالعه هر بخش می توانید به راحتی متوجه شوید در هنگام خرید کفش کوهنوردی چه نوع کفشی را انتخاب کنید که در زمان پیمایش کوه آسیب نبینید و از کوهنوردی خود نهایت لذت را ببرید. اصلا نگران نباشید چون ما در این محتوا قصد داریم اطلاعات کافی در مورد خرید کفش کوهنوردی در اختیار شما قرار دهیم فروشگاه لوازم کوهنوردی طوفان لازم به ذکر است بدانید که بسیاری از افراد به فکر خرید ارزان کفش کوهنوردی هستند اما پیشنهاد می کنیم به جای اینکه قیمت را در اولویت قرار دهید به فکر تهیه کفش کوهنوردی راحت باشید تا در طی مسیر با چالش مواجه نشوید، همانطور که می دانید پا قلب دوم انسان است و باید مراقبت های ویژه از آن صورت بگیرد برای افرادی که قصد کوهنوردی دارند باید خرید کفش مهمترین فاکتور باشد زیرا اگر یک کوهنورد کفش خوب خریداری نکند احتمال دارد به بدن وی آسیب برسد.

لازم به ذکر است بدانید که نباید کفش کوهنوردی برای پای شما بزرگ باشد چون در حین استفاده از آن تاول بر روی پوست شما ایجاد می کند، از سوی دیگر نباید برای پا شما تنگ باشد چون باعث می شود ناخن های شما آسیب ببینند و در گوشت انگشت شما فرو بروند. مسئله دوم که قصد داریم به آن اشاره کنیم استقرار کف پا در داخل کفش است، در هنگام خرید کفش حتماً هر دو لنگه کفش را بپوشید و با آن چند قدم راه بروید و مطمئن شوید که کف پا شما به درستی در کفش استقرار پیدا کرده است و شما در حین استفاده از کفش آزار نخواهید دید.

اگر سوالی دارید می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه آن را با ما در میان بگذارید. در حال حاضر شما میتوانید این کفش با کیفیت را از فروشگاه بولگانو Bolgano بهصورت تخفیف خورده با قیمتی بسیار مناسب خریداری کرده و مورداستفاده خود قرار دهید. بعد از بستن بند کفش، روی یک پای خود بایستید و به دیوار ضربه بزنید، اگر کفش مناسب باشد، هیچ ضربه ای به پای شما وارد نمی شود. کفشهای معرفی شده همگی از استانداردهای کامل یک کفش کوهنوردی مناسب برخوردار میباشند. بنابراین برای پیاده روی های طولانی هم مناسب ترند. در انتها به این نکته هم توجه داشته باشید که در هنگام خرید کفش کوهنوردی باید کفش یک سایز از پای شما بزرگتر باشد زیرا کفش های کوهنوردی به گونهای طراحی میشوند که به هیچ وجه جا باز نمیکنند و در همان حالت اولیه که شما خریداری کرده اید باقی می ماند.

با این وجود کفشهای فاقد ویژگی ضدآب نیز لزوما، بهترین کفش کوهنوردی از نظر هواخوری محسوب نمیشوند و باید مورد مقایسه و بررسی قرار گیرند. ارتفاع ساق کفش در بهترین مدلهای کفش کوهنوردی نیز در سالهای اخیر دچار تغییراتی شده است. البته نسبت به دو نمونه دیگر از قیمت بالاتری نیز برخوردار است. البته برای جلوگیری از پیچ خوردن پا باید قوزک پا را بپوشاند و بندهای آن تا ناحیه پنجه ادامه داشته باشد. اما این کفش چه خصوصیاتی باید داشته باشد و تفاوت آن با کفش های پیاده روی در چیست؟ به علاوه، لایههایTPU فرم خود را برای مدت طولانیتری حفظ میکنند و در مقایسه با EVA با سرعت کمتری متراکم میشوند. اگر در هر حال قصد خرید کفش کوهنوردی ضدآب را دارید، ما انتخاب مدلهایی را به شما توصیه میکنیم که در ساخت آنها از لایههای ضدآب Gore-Tex به صورت 360 درجه استفاده شده باشد. با این حال برندهای سرشناس همچون سالامون، با بهرهگیری از متریالهای باکیفیت، کفشهای نایلونی خود را از نظر دوام به کفشهای چرمی نوباک نزدیک کردهاند.