راهنمای خرید و معرفی 14 مدل بهترین کفش کوهنوردی زنانه و مردانه

لازم به ذکر است که این کدهای تخفیف تنها بر روی اپلیکیشن دیجی کالا اعمال میشوند. بعد از مطالعه توضیحات کد بر روی “کپی کنید” کلیک نموده و سپس با فشردن دکمه “خرید کنید” وارد سایت دیجی کالا شوید. در قدم بعدی از طریق دکمه ورود به حساب کاربری، وارد حساب کاربری خود شوید و در صورت نداشتن حساب از قبل، درسایت ثبت نام کنید. در این صفحه ابتدا شیوه پرداخت را انتخاب و سپس در قسمت میانی صفحه و در کادر کد تخفیف، کد را وارد کرده و دکمه اعمال را بزنید، تا مبلغ تخفیف کم شود و در نهایت با کلیک بر گزینه پرداخت و ثبت نهایی سفارش، خرید خود را کامل نمایید.

علاوه بر این دوستان نیز با استفاده از کد معرف دیجی کالا میتوانند با تخفیف ویژه اولین خرید خود را ثبت کنند. کوهنوردی، سنگنوردی و پیادهرویهای طولانی از آن دست ورزشهایی هستند که فقط زمانی میتوانند لذتبخش و ایمن باشند که تمام قوانین و الزامات آنها را رعایت کنید. باید این نکته را یادآور شد که اگر کد تخفیف شما مربوط به اپلیکیشن است، تمام مراحل فوق را در اپلیکیشن دیجی کالا انجام دهید. به این نکته توجه کنید که اگر هنگام ورزش کردن وسایل مناسب به همراه خود نداشته باشیم ممکن است به خود صدمه وارد کنیم . لازم به ذکر است که گاهی پیش میآید که شما کد تخفیف اولین خرید را در حساب اولین خرید وارد کردهاید ولی اعمال نمیشود که این خطا به خاطر بازه زمانی افتتاح حساب است و برای رفع آن حساب جدید ایجاد کنید. 3- پس از مرحله 1 بند کفش را محکم بسته و با آن راه بروید.

به طور کل باید کفش را بپوشید و با آن راه بروید تا مطمئن شوید که کفش اندازه پا شما است و شما می توانید ساعت ها در کوهنوردی از آن استفاده کنید در انتها بهتر است به این نکته اشاره کنیم که اگر کفش کوچک یا بزرگ خریداری کنید مطمئناً در اواسط کوهنوردی با مشکل مواجه خواهد شد پس این نکته را جدی بگیرید. اگر شما هم جمله افرادی هستید که به ورزش کوهنوردی علاقمند هستند، باید بدانید که یکی از مهم ترین و گران ترین وسایل کوهنوردی کفش کوهنوردی است. اگر کد را درست وارد کردهاید و همچنان با این خطا مواجه میشوید به این معنی میباشد که بازه زمانی یا سقف استفاده از آن به اتمام رسیده است. در آخر باید یادآور شد این کدهای تخفیف دارای محدودیت تعداد استفاده و زمان هستند و در صورت به اتمام رسیدن هر یک ممکن است با خطاهایی چون “این کد تخفیف درست نیست” و یا “بازه زمانی آن به اتمام رسیده است”، مواجه شوید.

هرچند برای مورد اول حتما بررسی کنید که کد را درست وارد کردهاید یا خیر. در این قسمت ما به بررسی خطاهایی که ممکن است در استفاده از کد تخفیف برای دیجی کالا مواجه شوید، میپردازیم. این احتمالاً باعث میشود شما به فکر بویی باشید که ممکن است ناشی از نپوشیدن جوراب باشد. از این پس با انتشار هر کد تخفیف جدید، از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی میشود. 1- پس از انتخاب نوع کقش مورد نظر براساس نیاز خود، جهت امتحان کفش کوهنوردی در فروشگاه، یک جفت جوراب ضخیم از نوعی که در فعالیت های خود به پا می کنید همراه داشته باشید. این محصول دارای مدلهای متنوعی است که هر کدام از آنها برای شرایط آب و هوایی متفاوتی مناسب هستند. لایه سیمپاتکس نیز مانند گورتکس ضد آب و ضد باد و دارای قابلیت تنفسی است.