‫ راهنمای انتخاب و خرید کفش کوهنوردی

بهتر زمان استفاده وقتی است که کفش شما نو است و هنوز استفاده نشده است. وقتی چکمههای چرم دانه کامل شما (چرمی لایه بیرونی) خشک یا ترکخورده از نرمکننده استفاده کنید. کفش سنگ نوردی اگر هنگام تمرین خیس شود پس از خشک شدن جمع شده و چروک میشود و هنگام سنگ نوردی پا را ناراحت میکند. در طول پیمایشتان سعی کنید کفشتان را خشک نگه دارید. حال که این بخش از محتوا را مطالعه می کنید مطمئنا قصد دارید خرید ارزان کفش کوهنوردی را تجربه کنید، لازم به ذکر است بدانید در این بخش انواع کفش کوهنوردی را مورد بررسی قرار داده ایم تا بتوانید به راحتی یک انتخاب درست داشته باشید. ما انواع کفش و پوشاک شیک و باکیفیت را بررسی و دسته بندی کرده و سپس بهترین پیشنهاد خرید کالاها را در اختیار شما قرار می دهیم.

ما در این مقاله از لیست ابزار برخی از پرفروشترین و بهترین کفش کوهنوردی بازار را به شما معرفی کردهایم. ما را همراهی کنید. قوس کف پا شوک یا ضربه را جذب کرده و تغییر مسیر میدهد. تکنولوژی به کار رفته در تولید این نوع کفشها، به حفظ گرمای پا کمک میکند و مانع از سرمازدگی آن میشود. این نوع کفش از اندازه تا جنس و وزن آن گرفته متفاوت است و حق انتخابهای مختلفی را به شما ارائه میدهد. کفش باید سبک، قوی و بادوام باشد. اگر شما هم اهل کوهنوردی و طبیعت گردی هستین، باید اینو بدونین که انتخاب کفش مناسب کوه نوردی از اهمیت بالایی برخورداره. این نوع کفش ها که مخصوص سنگ نوردی هستند با شکل و مواد خاصی تولید می شوند و برای صخره نوردی، دیوار نوردی و سنگ نوردی گزینه های بسیار مناسب و کاربردی هستند. بعد از پوشیدن کفش با پایتان به دیوار ضربه بزنید.

کفش خوب کفشی است که کوهنورد حتی بعد از چندین ساعت پوشیدن و راه رفتن با آن، احساس خستگی و یا پا درد نکند. کفشهای کوهنوردی معمولاً یک تکیهگاه قوی برای پا هستند و از درد پا پس از راه رفتن روی سنگ و ریشههای قوی درختان جلوگیری میکنند. از مشکلات اصلی افرادی که سایز پایشان 46، 47 و 48 می باشد این هست که پیدا کردن کفش های پیاده روی و کوهنوردی در سایز های بزرگ بسیار سخت می باشد. پنجه کفش که در برگیرنده انگشتان پا است، سخت و محکم باشد. پیشنهاد می کنیم حتما موقع خرید کفش یک جفت جوراب ضخیم همراهتان داشته باشید و کفش را در بعد از ظهر یا غروب که پا باد کرده و در بزرگترین اندازه اش است، خریداری کنید. کفش کوهنوردی ربوآر که به مدل ۲۰۱۴ معروف است، یکی از بهترین کفش کوه های ایرانی است که دارای ویژگیهای منحصربهفردی می باشد.کفش کوه ربوآر مدل ۲۰۱۴، دارای مقاومت و انعطافپذیری بسیار عالی است که این موضوع باعث شده است این محصول از طول عمر بالا و کیفیت بینظیری برخوردار باشد و همچنین زمانی که از آن استفاده میکنید، برای پای شما احساس راحتی بسیار زیادی فراهم کند.

همچنین لازم است از کف، اطراف و انگشتان پایتان حفاظت کند. نظر بصورت خصوصی ارسال شود نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک میباشد. برای انتخاب اندازه ی مناسب باید کفش را بپوشید و با آن راه بروید. با این کفش اطمینان از یک کفش بسیار بادوام و با کیفیت و مناسب بیشتر شرایط آب و هوایی کوهستان را خواهید داشت. یک توصیه خرید کفش های پلاستیکی از کفش های رویه فایبرگلاس دو پوش خودداری کنید. مراجعه به راهنمای خرید کفش کوهنوردی از واجبات انکارنشدنی برای کسی است که به کوهنوردی و طبیعتگردی علاقمند است. حال سوال اینجاست که از کجا می توانیم کفش با سایز بزرگتر را خرید کنیم؟ به این نکته توجه کنید که اگر هنگام ورزش کردن وسایل مناسب به همراه خود نداشته باشیم ممکن است به خود صدمه وارد کنیم .