خرید 11 مدل از بهترین کفش کوهنوردی زنانه و مردانه [اصل] – لیست ابزار

البته ممکن است برای مسیرهای طولانی و زمینهای ناهموار ثبات کافی را به شما ندهند. اصلا نگران نباشید چون ما در این محتوا قصد داریم اطلاعات کافی در مورد خرید کفش کوهنوردی در اختیار شما قرار دهیم فروشگاه لوازم کوهنوردی طوفان لازم به ذکر است بدانید که بسیاری از افراد به فکر خرید ارزان کفش کوهنوردی هستند اما پیشنهاد می کنیم به جای اینکه قیمت را در اولویت قرار دهید به فکر تهیه کفش کوهنوردی راحت باشید تا در طی مسیر با چالش مواجه نشوید، همانطور که می دانید پا قلب دوم انسان است و باید مراقبت های ویژه از آن صورت بگیرد برای افرادی که قصد کوهنوردی دارند باید خرید کفش مهمترین فاکتور باشد زیرا اگر یک کوهنورد کفش خوب خریداری نکند احتمال دارد به بدن وی آسیب برسد.

زیره این کفش تاحدی انعطاف پذیر است و رویه آن عموماً پارچه های ضد آب یا چرمی است. رویه این کفش از چرم مصنویی و اشبالت ساخته شده که آن را عایق حرارت و ضد آب کرده است. لايه ای ویژه از کربن و لاستیک، که معروف ترين آن نام تجاری “ويبرام” Vibram ايتاليا بوده، مادهای سخت، ضد لغزش و پراستحکام است. ترکیب رنگ قرمز و مشکی در این کفش کوه نوردی نشان دهنده ی شادابی است، که این حس را به راحتی به شما و اطرافیانتان القا خواهد کرد. پاما یکی از شرکت های بزرگ ایرانی در زمینه ی تولید کفش است، که بسیاری از پوتین های با دوام سربازی را نیز تولید می کند.

کفش را بپوشید و با آن روی سطحهای مختلف قدم بزنید. Salomon مدل Prim دارای طراحی خاص بوده و در آن خبری از ساق بلند یا نیم ساق نیست. امروزه در کوهنوردي صحبت از کفشي که بتوان از آن در برنامه هاي مختلف در طول یکسال استفاده کرد، کاملا بيهوده است و بايد براي هر برنامه خاص کوهنوردي، کفش مخصوص آن را تهيه کرد. چرم نبوک چرمی بسیار لاکچری و خاص بحساب میآید، لذا قیمت نسبتاً بالایی هم دارد. اکثر آنها برش بلندی دارند که برای حمایت از بالای مچ پا بسیار عالی هستند. کفی نسبتا خشک دارند جهت عدم خم شدن به دلیل شرایط محیطی که استفاده می شوند . ۶. بعد از خشک شدن کامل کتونی کوهنوردی، از مواد محافظ و ضدآب کنندهها استفاده کنید.

این را بدانید که کفی کفش باید منعطف باشد زیرا اگر خشک باشد مطمئناً زود آسیب می بیند و از بین می رود، از سوی دیگر باعث خستگی شدید پا شما می شود. با پوشیدن این کفش احساس خستگی و کوفتگی در تمام اعضای بدن شما کمتر خواهد شد. کوله پشتی مادر تمام تجهیزات کوه نوردی به حساب میاد، برای خرید یک کوله پشتی خوب و مناسب به سراغ مطلب « حرفه ای ترین کوله پشتی های کوهنوردی » برید. این کفش کوه نوردی بسیار زیبا طراحی شده و در نگاه اول و آخر نظر شما را جلب خودش خواهد کرد. این کفش یکی از پرفروش ترین کفش های کوه از طریق فروش اینترنتی هستش، یعنی به سایز بندی دقیق و صحت جنس رویه و کفیش می شه اعتماد کرد. جنس رویه : چرم گاوی اشبالت . این رویه این کفش با ترکیبی از چرم ساخته شده و ضد آب است.