خرید 11 مدل از بهترین کفش کوهنوردی زنانه و مردانه [اصل] – لیست ابزار

در کنار این موضوع باید توجه داشت که محیط های کوهستانی دارای شرایط ویژه ی آب وهوایی و محیطی هستند که ممکن است بر افزایش سرعت پوسیدگی کفش تاثیر زیادی بگذارند. زیرا شرایط محیط ویژگی­های کفش شما را مشخص خواهند کرد. وقتی کفش را پوشیدید قبل از بستن بندهای آن، پایتان را تا جایی که امکان دارد در داخل کفش به قسمت جلو حرکت دهید. علاوه بر ساختار رویه ، این دسته کفش ها در قسمت هایی نظیر پنجه، پاشنه یا قسمت های کناری به وسیله موادی نظیر چرم مصنوعی، چرم طبیعی، پلی اورتان یا لاستیک تقویت می شوند. بهترین کفش کوهنوردی با رویه چرم نوباک: کفشهای چرم طبیعی با روکشهای پرداخت شده، ظاهری مخملگونه داشته و در حالت کلی از سنگینترین انواع کفشهای کوهنوردی هستند. یکی از پرطرفدارترین مواد مورد استفاده در تولید زیره کفش کوهنوردی می باشد. بدون شک یکی از مهمترین ملزومات در رشته کوهنوردی کفش است.

لایه ی میانی مناسب در کفش کوهنوردی برای کسانی که از این کفش ها استفاده می کنند، دو مزیت به دنبال دارد. همچنین داشتن لایه ی میانی ضخیم باعث می شود گرمای کمتری از طریق کف کفش هدر برود و در نهایت بتوانید از پای خود به خوبی در برابر سرما حفاظت کنید. اگر در ساخت لایه ی میانی کفشی که استفاده می کنید، موادی مناسب نظیر EVA به کار رفته باشد، فشاری که از ضربات واردشده به سطح زمین به پای شما برمی گردد تا حد بسیار زیادی کم می شود. اما در مقابل اگر بخواهیم در مقیاس بزرگتر این مسئله را در نظر بگیریم دقیقا کوهنوردی نمونه بارز آن است که بدون کفش کوهنوردی امکان پیمایش کوه اصلا وجود ندارد، اما با بالا رفتن تورم مطمئناً خرید ارزان کفش کوهنوردی بسیار منطقی به نظر می رسد اما چاره کار خرید ارزان کفش کوهنوردی بی کیفیت نیست. این کفش کوهنوردی از برند هامتو است که با قیمت مناسب و کیفیت محصول بالا در سالهای اخیر توانسته اعتماد زیادی را به خود جلب کند.

از روی پا و تا قسمت غوزک را کاملاً بپوشاند. اگر این قسمت از کفش صحیح تمیز نشود زودتر چاک میخورد. زیره کفش کوهنوردی در قسمت بیرونی آن است که در تماس مستقیم با زمین قرار دارد و از پاهای شما در برابر عوامل بیرونی محافظت می کند. 4- برای حفظ انعطافپذیری کفش و جلوگیری از نفوذ آب و رطوبت آن را خشک کرده و واکس مخصوص بزنید. جوراب اضافه را فراموش نکنید. برای خرید کفش کوه حتما کفش را با جوراب حوله ای پوشیده و با روش های مرسوم (تست انگشتی و سطح شیبدار) سایز مناسب بگیرید. هر زیره کاربرد خاص خود را دارد و هنگام خرید کفش کوهنوردی باید به نوع و کاربردهای آن دقت زیادی کنید تا از ترک خوردن و شکستگی های زیره کفش کوهنوردی پیشگیری کنید. استفاده در طبیعت کاربرد دارد.

این کمپانی با توجه به نوع کاربرد و برنامه های مختلف زیره های گوناگونی نیز تولید می کند. رویه کفش کوهنوردی با توجه به نوع استفاده و کاربردی که دارد، تولید می شود. این دسته از کفش ها به دلیل نوع ساختار و مواد به کار رفته در زیره ی کفش و رویه ی آن محافظ و عایق بسیار قوی در برابر سرما بوده در شرایط سخت زمستان سرد وارتفاعات بلند از پای کوهنوردان محافظت می کند.لازم به ذکر است منظور از ۲ پوش و ۳ پوش این است که کفش از ۲ یا ۳ لایه ی مجزا تشکیل شده است که در داخل هم قرار می گیرند..