خرید 11 مدل از بهترین کفش کوهنوردی زنانه و مردانه [اصل] – لیست ابزار

در نهایت اگر بدنبال کفش کوهنوردی برای طبیعت گردی، کوهپیمایی و کوهنوردی در فصول بهار و تابستان و پاییز هستید مدل سهند یک انتخاب هوشمندانه است. به طور معمول از پارچه های سیمپاتکس در تولید کفش های کوهنوردی استفاده می شود که در برابر رطوبت مقاوم بوده و تهویه و گردش هوا داخل کفش را نیز تامین می کنند. سلام دوستان عزیز کفش های کوهنوردی معمولا یکی از مهم ترین و گران ترین تجهیزات کوهنوردی هستند که در سلامت کوهنورد بسیار دخیل اند و به همین دلیل موقع خرید و انتخاب آن ها باید دقت زیادی کرد. نمایند. انعطاف پذیری این نوع کفش از سایر کفشها بسیار پایینتر میباشد و پوشش اول آن به نوعی یک گتر بلند و ضخیم است که بر روی لایههای دیگر قرار دارد و به کفش دوخته شده است و تمام قسمتهای آن را احاطه میکند تا از نفوذ سرما و رطوبت به آن بیشتر جلوگیری نماید.

این کفشها از موادی خاص و به شکل خاصی تولید میشوند. کفش کوهنوردی چیست و چرا به کفش کوهنوردی احتیاج داریم؟ سالمون در این زمینه یک برند مستثنی محسوب میشود که به جای بهرهگیری ازVibram از برند اختصاصی کمپانی خود یعنی ContraGrip برای زیره کفشهای کوهنوردی و پیادهروی بهره میبرد. کف ویبرام برای اولین بار در چکمه های کوهنوردی استفاده شد و جای آنها را به جای کف های چرمی مجهز به سرپیچ یا ورقهای استیل که معمولاً تا آن زمان استفاده می شد ، قرار داد. نکته دیگری که می بایست در رویه کفش کوهنوردی مطرح باشد، ضربه گیر بودن آن است که امری حیاتی به شمار می آید.

گرچه ممکن است اولویت شخصی شما متفاوت باشد، اما این بهترین روش برای پوشیدن کفشهای کوهنوردی است. کفی کفش را میتوان یکی از مهمترین بخشهای کفش کوهنوردی دانست. البته در برنامههای سبک زمستانی نیز میتوان از آن استفاده کرد. اما بازهم توصیه ما اینست در برنامههای بلندمدت و سنگین زمستانی به این کفشها اتکا نکنید. این کفشها ضد آب هستند و هیچگونه دوختی با نخ ندارند. با ما در بلاگ اقامت ۲۴ همراه باشید تا ضمن معرفی انواع کفش کوهنوردی اطلاعات بیشتری در این زمینه را با هم بررسی کنیم. کفش کوهنوردی چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟ ۳- در منطقه ای که تنوع گسترده ای از سنگ ها و دیواره های سنگی است باید کفشی انتخاب کرد که بتواند هم از نظر لبه های کفش و هم از نظر خاصیت اصطکاک بر سنگ جوابگو باشد.

اما برای اینکه بدانیم چه کفشی مناسب ماست باید از محیطی که قرار است در آن کفش را مورد استفاده قرار دهیم مطمئین باشیم. بعد از اینکه این سوال ها را از خود پرسیدید، بهتر است در مورد ویژگی های کفش برای هر فصل اطلاعات کسب کنید و با خود صادق باشید که واقعا آیا شما یک کفش کوهنوردی حرفه ای می خواهید یا کفشی که برای طبیعت گردی های سبکتر مناسب است، کارتان را راه می اندازد. در انتخاب کفش کوهنوردی که یکی از مهمترین تجهیزات است باید نهایت دقت را به خرج داد. این بخشی است که به زیر بندها میرود. این موضوع در کفش های برند ارائه شده در ایبی کاملا رعایت شده است. مناسب برای سه فصل پاییز، زمستان و بهار هستند و در فصل تابستان هم پا را بیش از حد گرم نمیکنند.