خرید کفش کوهنوردی زنانه ارزان قیمت در 22 مدل شیک [راهنمای خرید] – تاپترین

توجه به جنس آنها یکی از موارد مهم خرید است. کف آنها از پلی اورتان ساخته شده و آجدار است. پیشرفت روزافزون ساخت کفش ها راحتی و ایمنی بیشتر را برای کوهنوردان حاصل کرده است. در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا به راحتی میتوانید با مقایسه قیمتها و دیدن نظرات خریداران قبلی، از انتخاب خود مطمئنتر شوید. از آنجا که شما معمولاً بیشتر از صعود به دیوار برای رسیدن به دیوار وقت صرف می کنید ، همه کوهنوردان باید کفش های راحت و محکم را در وسایل خود قرار دهند. 1- پس از انتخاب نوع کفش مورد نظر براساس نیاز خود، جهت امتحان کفش کوهنوردی در فروشگاه، یک جفت جوراب ضخیم از نوعی که در فعالیت های خود، به پا می کنید همراه داشته باشید. 2- کفش کیپ و تنگ موجب فشار وارد به پا می شود.

در این بخش از مقاله خرید کفش کوهنوردی راحت قصد داریم به رویه کفش های کوهنوردی اشاره کنیم، توجه داشته باشید که در گذشته از چرم برای ساخت کفش های کوهنوردی بیشتر استفاده می شد، اما این روزها با ظهور متریال های جدید مانند الیاف مصنوعی و یا مابقی متریالها ماننده نوترکیب کفش ها ساختار جدیدی به خود گرفته اند. این کفشها خیلی زودتر از کفشهای کوهنوردی دیگر ساییده میشوند و ممکن است نیاز به تعویض دفعات بیشتری داشته باشند. شرکت ایرانی لاوان دارای گواهینامه ساخت کفش های کوهنوردی، ترکینگ و همچنین سنگنوردی است که از زیره ویبرام در ساخت کفش هایش استفاده می کند.

پای بسیاری از افراد در طول روز باد می کند، بنابراین خرید خود را در شب هنگام که پا در بزرگترین اندازه خود است، انجام دهید. شامل کفش های که وزن سبکی است، دارای ساق بلند (14 تا 19 سانتیمتر) است، تا مچ پا را محکم نگه داشته و خوب محافظت کند. شامل کفشهایی بدون ساق و بسیار سبک است که در مسیرهای ساده، کفی قابل استفاده بوده و عموما در کفه آن از شوکگیر استفاده شده است. نبوک گونهای چرم مینیاتوری است، که از چرم اصلاح شده ساخته شده، ولی مورد پرداخت قرار نگرفته است. به طور کلی پیشنهاد می کنیم برای خرید کفش دقت کنید تا اندازه آن 1 شماره از پای شما بزرگتر باشد که فضا توسط جوراب ضخیم پر خواهد شد. هر زیره کاربرد خاص خود را دارد و هنگام خرید کفش کوهنوردی باید به نوع و کاربردهای آن دقت زیادی کنید تا از ترک خوردن و شکستگی های زیره کفش کوهنوردی پیشگیری کنید.

این کمپانی با توجه به نوع کاربرد و برنامه های مختلف زیره های گوناگونی نیز تولید می کند. کوهنوردی و صعودهای ورزشی نیز از این قاعده جدا نیستند. جنس رویه مدل سهند از چرم گاوی اشبالت، با ضخامت چرمی ۱.۸ میلیمتری میباشد. معتبرترین برند تولید کننده زیره کفش، Vibram میباشد و بهترین مدلهای کفش کوهنوردی موجود در بازار از این زیره بهره میبرند. یکی از لوازم و تجهیزات زمستانی بسیار کاربردی و ضروری در فعالیت های کوهنوردی و طبیعت گردی ، زنجیر کفش یا کرامپون میباشد ، استفاده از زنجیر کفش مناسب و استاندارد به کاربر این امکان را میدهد تا به راحتی بر روی سطوح برفی و یخی قدم بر دارد و از سر خوردن و بروز حوادث ناشی از آن جلوگیری نماید. ۳- تا حدی مناسب برای راحتی پا، نرم و قابل انعطاف باشد.