خرید و قیمت کفش کوهنوردی ایرانی و خارجی با کیفیت عالی

6- کفش چرمی را کاملا با پیه شتر و یا گوسفند چرب کنید و محل دوختها را نیز با موم عسل بپوشانید تا آب وارد کفش نشود. رویه چرم مانند پوست است و اگر صحیح نگهداری نشود سفت میشود، ترک میخورد و آب درونش نفوذ میکند. وزن سبک این کفش به دلیل استفاده از پارچه مش در رویه این کفش است. ۷- اگر کفش فاقد سوراخ فلزی در محل عبور بند کفش است باید از بند کفشهای پهن استفاده شود تا از پاره شدن محل بند کفش جلوگیری شود. ۵- اگر کفش سنگنوردی با آب دریا خیس شود باید آنرا با آب شیرین کاملا شست تا هر نوع نمک و مواد دریایی که سبب پوسیدگی و خوردگی درزهای دوخته شده و سوراخهای بند کفش میشود از آن خارج شود.

این نوع از محافظها مناسب چرمهای یک تکه، نوبوک و چرم جیر (suede Leather) هستند. اگر در حال عبور از یک منطقه سنگلاخی، مسیرهای یخبندان یا برفی هستید، این نوع چکمهها مناسب شما هستند. بهتر است بدانید کفش کوهنوردی مهمترین عامل در پیمایش کوه محسوب می شود چون شما پاهای خود را بر روی صخره های تیز و ناهموار قرار می دهید در نتیجه اگر کفش های شما از کیفیت کافی برخوردار نباشد مطمئناً پاهای شما درد گرفته و ادامه مسیر برای شما بسیار سخت میشود. بهتر است وقتی استفاده شود که کفش شما نو است و هنوز استفاده نشده است. قبل از استفاده محافظت کنندهها از خشک بودن کفش کوه اطمینان حاصل کنید. سامانه ضمانت برگشت پول فروشگاه ایسام، این امکان را برای شما فراهم میکند تا خرید خود را با اطمینان بیشتری انجام دهید و سفارش خود را در کوتاهترین زمان ممکن، درب منزل تحویل بگیرید. سیلیکون میتواند خاصیتهای بیشتری داشته باشد.

با مواد پایه محلول در آب یا موادی غیر از آب مانند روغن سیلیکون و واکس محلول در آب میتوانند باشند. واکسهایی که محتوی سیلیکون هستند، از نظر ضدآب بودن بیشتر دافع آب هستند و تنفس بهتری دارند، اما برای بافتهای زبر و ترکیبی و جیر مناسب نیستند و رنگ آنها را تغییر میدهند. این مدل از کفشهای کوهنوردی ضدآب، کمتر از سایر مدلها با مشکل هواخوری مواجه هستند، البته اندکی نیز گرانتر خواهند بود. انتخاب برش اشتباه میتواند باعث پیچخوردن مچ پا یا رفتن سنگ به داخل کفش شما و مواجه شدن با خطرات طبیعتگردی باشد. به طور کلی شما باید دنبال کفشی بگردید که از مچ پای شما محافظت کند (مخصوصا برای زمین های سنگی) و راحت باشد. واکس وقتی که خیلی کم و با سر انگشتان شما به کفش مالیده شوند مناسب هستند. وقتی از کفش کوه خود مراقبت میکنید، دقت ویژهای در قسمت خم شدن انگشتان داشته باشید.

در پایان، بعد از خرید کفش مناسب خود مطلب «اصول گامبرداری و پیادهروی صحیح در کوهنوردی» را بخوانید. فروشگاه های عرضه کننده تجهیزات کوهنوردی و نمایندگی هومتو، پخش کننده اصلی این کفش ها هستند که در اکثر شهرهای کشور وجود دارد یکی از بهترین و باصرفه ترین روش خرید این کفش، خرید اینترنتی از فروشگاه اینترنتی صفرشاپ می باشد. از این رو از سال ۱۳۸۰ او با بهره از تجربیات قبلی در مورد تولید کفش و همچنین ورزش سنگ نوردی، تحقیق تخصصی درباره تولید کفش سنگ نوردی را با بررسی محصولات خارجی و روش های تولید مدرن آغاز کرد. در این بین رسول کشوری از ۱۷ سالگی به علاقه فراوان خود به سنگ نوردی پی برد و سال ها با تمرین و پشتکار در بالاترین سطح سنگ نوردی ورزشی و دیواره نوردی ایران تجربه اندوخت که همراه با قهرمانی و شرکت در دوره های بین المللی بود.