خرید آنلاین کیف و کفش اکسسوری

غشاء ضد آب قابل تنفس مانند Gore-Tex یا eVent به یک آستری وصل شده و سپس داخل کفش یا پوتین قرار می گیرد و به طور کامل پا را احاطه کرده و از نفوذ رطوبت جلوگیری می کند. در صورت خیس یا گل آلود شدن هر کدام از قسمت های پوتین مردانه آلپ، ابتدا با استفاده از دستمال مرطوب (نه خیس) آلودگی را از روی چرم پاک کرده و سپس اجازه دهید پوتین به صورت طبیعی در دمای معمولی اتاق (۱۰ الی ۲۵ درجه سانتی گراد) به تدریج خشک شود. اینقدر روی آنها برچسب زده می شود که حتی سخت است که بگوییم معنی هر برچسب چیست.

تنها بخش سخت در واقع انتخاب است. قیمت بوت، پوتین و چکمه زنانه، بسته به برند، جنس و کیفیت آن متغیر است. بندهایی که از روی کفش تا ساق آن امتداد پیدا کرده اند زیبایی متفاوتی به این نوع بوت بخشیده است. در این روش، قبل از دوخت، ابتدا بر روی قسمت زیرین زیره که معمولا از جنس چرم گاومیش ضخیم است، با استفاده از درفش یا تیغ مخصوص، درزهایی ایجاد می شود. ظاهر این بوت از ترکیبی متفاوت برخوردار است به نحوی که ظرافت و زیبایی در کنار بندهای ضخیم و فرم نظامی کفش قرار گرفته است و جلوه ای از مهارت و هنرمندی طراح آن را نشان می دهد.

آب نمی تواند وارد شود اما به نوعی دارای قابلیت تنفس است که اجازه می دهد رطوبت عرق از آن خارج شود. این بدان معنی است که پاهای شما هم می توانند نفس بکشند و هم خشک بمانند. خواه چندین کیلومتر کوه را پشت سر بگذارید یا فقط چندین قدم در حیاط خلوت خود راه بروید، پوتینهای پیاده روی ضد آب ضروری است. به طور معمول این دو حالت وجود دارد: آسترهای PU (پلی اورتان) یا آسترهای Gore-Tex /eVent. جنس این کفشهای زمستانی غالباً از چرم است اما از جنسهای دیگری مانند جیر، خز، پلی استر ضدآب نیز تولید میشود. اما کدام مواد ضد آب برای پوتین های پیاده روی مناسب است؟ اگر قصد دارید مسیرهای پیاده روی را انتخاب کنید، انتخاب پوتین پیاده روی، مهمترین مورد برای سفر شماست.

باران، برف، رودخانه ها، گل و لای – همه آنها وجود دارند تا همه عمر شما را از استفاده از این پیاده روی منع کنند. در هنگامی که قصد خرید یک بوت را دارید به ساق پایتان دقت کنید، پاشنهها قابلیت پهن و چاقتر نشان دادن ساق پا را دارند. غشاء و فرآیندهای غشایی، آب را با استفاده از روش تنفس خلاقانه نگه می دارند. اما وجود این روزنه ها و جنس خود چرم همانطور که در فصل های گرم سال، باعث خنک تر شدن داخل کفش می شود، در روزهای سرد سال با ایجاد یک لایه عایق گرما، باعث گرم نگه داشتن پا می شود. جنس چرم پوتین باعث میشود، در هنگام بارندگی و برف مانع از نفوذ رطوبت به داخل پوتین شده، که این برای سلامتی پای فرد بسیار ارزشمند است. مثلاٌ عوارض پوتین سربازی نامناسب، برای سربازان تا اندازهای است، که در بیشتر مواقع این عوارض و آسیبهای آن، تا آخر عمر همراه فرد خواهد بود.