بهترین مارک کفش کوهنوردی زنانه موجود در بازار – لیموتاپ

4- پس از پوشیدن کفش و بستن بند آن، روی یک پای خود ایستاده و با پای دیگر خود به دیوار ضربه وارد کنید. به همین خاطر در پوتین های مدرن از سایر ترکیبات مصنوعی در کنار چرم استفاده می شود تا کفش سبک تر شود. به طور کلی شما باید دنبال کفشی بگردید که از مچ پای شما محافظت کند (مخصوصا برای زمین های سنگی) و راحت باشد. به دلیل سطح نا هموار کوه یا هر نقطه از طبیعت، کفش کوهنوردی 1-باید به گونه ای باشد که از مچ پای شما به خوبی مراقبت کند و آن را کیپ نگه دارد.

سپس از سال 1970 شروع به تولید تخصصی کفش بستارد برای کوهنوردی کردند که هم اکنون محصولاتشان را به بیش از 30 کشور دنیا توزیع میکنند. قیمت مناسب، کیفیت بالا و نیم ساق بودن کفش باعث شده بتوان از این کفش در انواع برنامه ها به خصوص برای استفاده روزمره در روز های بارانی و برفی سال و همچنی در کمپینگ و کوهنوردی سبک استفاده کرد. اما بی شک یکی از مهمترین بخشهای کفش کوهنوردی کفه یا تخت آن است که در سالهای اخیر در ساخت آن از کربن و لاستیک استفاده میشود یکی از معروفترین و بهترین برندهای سازنده کفی کفش نام تجاری ویبرام است با جنسی سخت و مقاوم برابر سایش. اگرچه این سریعترین راه برای جلوگیری از بوی بد به نظر میرسد، اما بسیاری از کفشهای کوهنوردی از چرم ساخته شده و قابل شستشو نیستند.

کفش های کوهنوردی انوع مختلفی دارند و شما باید مناسب ترین آن ها را برای خود پیدا کنید. بهترین کار این است که بعدازظهر، یعنی زمانی که پای شما حداکثر حجم را دارد، به خرید بروید و کفش را با جوراب های مختلف امتحان کنید. پی وی سی ترکیبی یکی از پر مصرف ترین و ارزان ترین مواد در تولید انواع زیره کفش, صندل و دمپایی محسوب می شودو دانسیته زیره 0/75 تا 1/3 گرم بر سانتی متر مکعب تغییر است. کفشهای کوهنوردی از نظر ساختار به بخشهای مختلف تقسیم میشود که با توجه به نوع کارایی و برنامه جنسهای متنوعی دارد، اما بطور کلی جنس لایه بیرونی کفشها از پلاستیک، فایبر گلاس و کربن است.کفشهای کوهنوردی از نظر کاربرد بصورت تخصصی به کفشهای صعودهای هیمالیایی، کفشهای کوهنوردی سنگین، کفشهای کوهنوردی کوهپیمایی و کفشهای کوهنوردی راهپیمایی تقسیم میشود. مستر نکست در ادامه 10 کفش برتر کوهنوردی را، ( از بین کفش های برند و کفش هایی که رضایت کاربران بیشتری را به همراه داشته) که با تلاش بسیار زیاد به برتری آن ها پی برده در اختیار شما قرار داده است.

امروزه در کوهنوردی صحبت از کفشی که بتوان از آن در برنامه های مختلف در طول یکسال استفاده کرد، کاملا بیهوده است و باید برای هر برنامه خاص کوهنوردی، کفش مخصوص آن را تهیه کرد. این بخش شامل کفش های بسیار قوی کوهنوردی است که تمام آن ها قابلیت نصب گرامپون را دارند و برخی به دلیل ویژگی لایه های مصرف شده در تولید آن ها قابل استفاده در صعود های بلند و زمستانی نیز می باشد. این کفشها برای شرایط بسیار سرد و صعود برف و یخ ساخته شدهاند. این کفشها که اصطلاحا کتانی سنگ نیز نامیده میشوند با شکل خاص و مواد خاصی تولید میشود و برای صخرهنوردی، دیوارهنوردی و سنگنوردی داخل سالن کاربرد دارد. برای جلوگیری از انتقال فشار و ضربه به کف پا و خستگی و فشار کمتر به زانوها در هنگام فرود از لایههای شوک گیر یا ضربه گیر استفاده میشود.