بهترین مارک کفش کوهنوردی زنانه موجود در بازار – لیموتاپ

برای خرید هر محصول فاکتورهایی وجود دارد که باعث میشود فرد یک انتخاب درست را تجربه کند و این فاکتور ها در مورد کفش کوهنوردی هم صدق می کند، به همین دلیل ما قصد داریم در این بخش از محتوا نکاتی را مورد بررسی قرار دهیم که در هنگام خرید کفش کوهنوردی یک نمونه با کیفیت و منحصر به فرد را انتخاب کنید، لازم به ذکر است بدانید که فاکتورهای مهم مربوط به کفش کوهنوردی در قسمت زیر ذکر شده اند و هر کدام به صورت جداگانه مورد بررسی قرار گرفته اند که شما با مطالعه هر بخش می توانید به راحتی متوجه شوید در هنگام خرید کفش کوهنوردی چه نوع کفشی را انتخاب کنید که در زمان پیمایش کوه آسیب نبینید و از کوهنوردی خود نهایت لذت را ببرید. پوتین ها و کفش ها معمولا از چه موادی درست می شوند؟

1. آیا پوتین کوهنوردی بخرم یا قرض بگیرم؟ گروه کوهنوردی و طبیعت گردی کوه گرد با داشتن سالها تجربه دربرگذاری تورهای کوهنوردی و طبیعت گردی درداخل و خارج کشور و بهرهمندی از لیدرهای با تجربه و کارشناسان متخصص در زمینه تجهیزات کوهنوردی و طبیعت گردی آماده پاسخ گویی به شما عزیزان است . قبل از استفاده محافظت کننده ها از خشک بودن کفش کوه اطمینان حاصل کنید .وقتي از کفش کوه خود مراقبت ميکنيد، دقت ويژهاي در قسمت خم شدن انگشتان داشته باشيد. در این نوع کفش ها قسمت داخلی چرمی سفت و سخت تر نسبت به چرم رویه ی کفش دارد. برای آلودگیهای چسبیده به کف کفش، فقط زیره ها را خیس کنید و سپس از شیلنگ آب فشارقوی برای شستشو استفاده کنید.

سعی کنید تنها زمانی از این نوع کفش ها بپوشید که یک مسیر سبک، بدون بارندگی و سنگ ریزه مد نظرتان است. کفش های کوهنوردی: این کفش های سنگین که کفی هایی بسیار سفت و سخت دارند برای مسرهای سنگین و طولانی مناسب هستند. کفش های پیاده روی: این مدل کفش ها ساق های متوسط یا بلند دارند و برای کوهنوردی های یک روزه و یا سفرهای کمپینگی مناسب هستند. پوتین های ساق کوتاه: این پوتین ها برای سفرهای سبک ماسب هستند. پوتین های ساق متوسط: این کفش ها کاملا دور مچ پای شما را می گیرند و محافظت بهتری برای سنگ ها و تکه های کوچک بیرون زده از صخره ها می باشند. این کفش ها را قبل از رفتن به یک برنامه ی سنگین بپوشید تا پاهایتان به وزن و بلندی ساق آن ها عادت کنند. چند روز قبل از رفتن به یک تور هیجان انگیز و سنگین کفش ها را بپوشید تا پاهایتان به آن ها عادت کنند.

اگر عادت به کوله کشی های سنگین دارید این مدل کفش ها راحت تر می توانند وزن اضافی بار شما را به طرز متناسبی تحمل کنند. همین نکته ساده نشان می دهد که فقط با انتخاب کفش مناسب و سبک در مسیرهای طولانی تا چه اندازه می توانید از خستگی های اضافه کم کنید. داشتن یک کفش استاندارد و مناسب باعث می شود تا شما حتی با وجود طی مسیرهای طولانی و سخت احساس خستگی نکنید. پوتین های ساق بلند: این کفش ها محافظتی فوق العاده از مچ پا و ساق پاهای شما در برابر مسیرهای غیر قابل پیش بینی برایتان فراهم می کنند. این نوع کفش ها به خوبی می توانند از پس مسیرهای یخ زده بر بیایند و شما را با خیال راحت از مسیرهای برفی زمستانی عبور دهند. رویه کفش فوق العاده باکیفیت، بادوام و با قابلیت گردش هوا می باشد.