بهترین مارک کفش کوهنوردی زنانه موجود در بازار – لیموتاپ

این کاملاً طبیعی است زیرا ما عادت کردهایم کفشهایی بپوشیم که فضای لازم برای تکان دادن انگشتان پا را داشته باشند. کف پا را ثابت کنید- پا به طور طبیعی متحول میشود و هنگام قرار دادن کف پا روی سطح، متحرک میشود، مانند یک ضربه گیر عمل میکند اما در انتهای قدم ما سفت میشود تا اهرم محکمی برای رانش فراهم کند. وقتی برای اولین بار کفشهای کوهنوردی را امتحان میکنید، اندازه مناسب تقریباً همیشه خیلی کوچک احساس میشود. ترجیح تناسب به خود فرد بستگی دارد اما بسیاری از مبتدیان در نهایت کفشهایی را میخرند که خیلی بزرگ هستند چون این موضوع که تنگی غیرمعمول اولیه پس از مدتی اصلاح خواهد شد را نادیده میگیرند. باید به پوتین کوهنوردی زمان بدهید تا شکل پای شما را بگیرد، پس قبل از برنامه اصلی آنها را چند بار بپوشید. آنها همچنین یکی از مهمترین وسایل تجهیزات کوهنوردی هستند، زیرا ویژگیهای کفش کوهنوردی ازجمله کیفیت و دوام آنها میتواند توانایی یک کوهنورد را در پیمودن مسافتهای طولانی بدون آسیبدیدگی بهبود بخشد.

محصولات این شرکت از کیفیت بالایی برخوردار است. با مواد پايه محلول در آب یا موادي غير از آب مانند روغن سيليکون و واکس محلول در آب ميتوانند باشند. 6- کفش چرمی را کاملا با پیه شتر و یا گوسفند چرب کنید و محل دوخت ها را نیز با موم عسل بپوشانید تا آب وارد کفش نشود. رويه چرم مانند پوست است و اگر صحيح نگهداري نشود سفت ميشود، ترک ميخورد و آب درونش نفوذ ميکند. 4- برای حفظ انعطاف پذیری کفش و جلوگیری از نفوذ آب و رطوبت آنرا خشک کرده و واکس مخصوص بزنید. ۳- برای دستیابی به بهترین کارایی، کف و دور کفش، پیش از هر بار استفاده با مسواک و یا فرچه کاملا تمیز شود. اگر قصد دارید به تازگی کوهنوردی را شروع کنید و در آینده حرفه ای شوید، و یا حتی کوهنوردی را به صورت حرفه ای دنبال می کنید، حتما می دانید داشتن یک کفش راحت، مناسب و سبک یکی از ضروریات این رشته مرفه است، با این کار بدون شک کوهنوردی به یک خاطره جذاب برای شما تبدیل خواهد شد.

یکی دیگر از اهداف مهم کمپ سفر افزایش دانش و اطلاعات علاقه مندان و ورزشکاران محترم در زمینه فعالیت های کمپینگ و کوهنوردی بوده و در این زمینه مقالات زیادی تهیه و به صورت منظم منتشر شده و خواهد شد. از بین انواع تجهیزات کوهنوردی، کفش های کوهنوردی خوب به محافظت از پاهای شما درهنگام کوهنوردی کمک می کند. يعني اين که وقتي از این مواد استفاده شود کفش شما نم دار است و مرطوب. باید توجه کرد که انتخاب بهترین کفش کوهنوردی از نظر ساختار زیره، باید متناسب با محیط هدف برای کوهپیمایی صورت گیرد. این نوع از کفش ها معمولا دارای رویه پارچه ای هستند. کفش های پیاده روی در رده کفش های سبک قرار می گیرند که عموما دارای ساق نیستند .

مهمتر از تمام این مسائل راحتی در هنگام استفاده است در واقع رویه کفش باید به گونه ای باشد که پا در داخل کفش احساس راحتی کند. همچنین ظاهری ناهموارتر از جیر دارد و ممکن است علائم طبیعی پوست حیوان را نیز بر روی سطح خود حفظ کرده باشد. به عنوان یک قاعده کلی، رویههای مصنوعی کش نمیآیند، اما میتوانند با گذشت زمان قالب پای را به خود بگیرند. 3- با روزنامه پر کنید تا هم رطوبت آن گرفته شود و هم حالت و فرم خود را حفظ کند. این چکمهها مچ پا را در مقابل سنگهای بیرون زده و موانع مسیر کوهنوردی را ثابت نگهداشته و از آن محافظت میکنند. از منبع گرما (شومینه، آتشنشانی، اجاق چوب، رادیاتور، بخاری و …) استفاده نکنید.